در نشست هم‌اندیشی استارت‌آپ‌ها با VCها در فرابورس ایران مطرح شد:
فرابورس ایران امروز میزبان استارت‌آپ‌های عضو انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه بود که طی این نشست هم‌اندیشی هر دو طرف به بیان دغدغه‌ها، انتظارات، معرفی حوزه فعالیت و یا سرمایه‌گذاری خود، چالش‌ها و ضعف‌هایی که بعضا منجر به عدم برقراری ارتباط متقابل و شفاف میان استارت‌آپ ها و سرمایه گذاران می‌شود، پرداختند.
قیمت نفت گوش به زنگ حوادث
پیش بینی بازار نفت در هفته جاری:
قیمت نفت در بازارهای جهانی یکی از مولفه هایی است که بازارهای سهام را تحت تأثیر قرار میدهد و به نوعی اقتصاد جهانی را متاثر می کند. در این بین دو مولفه نفت آمریکا و نفت برنت دو کالایی هستند که در بازار نفت تعیین کننده قیمت کالاهای دیگر خواهند بود.
رشد 74 درصدی حجم معاملات انواع کالا در بورس کالای ایران
طی هفته گذشته رقم خورد؛
در هفته منتهی به 26 مهر ماه، 511 هزار و 957 تن انواع کالا به ارزش بیش از 23 هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد 74 و 31 درصدی را در حجم و ارزش تجربه کرد.
اثر تحریم ها بر ادامه فعالیت کالسیمین
در معاملات 27مهر 97 موج بدبینانه به تحریم ­های آمریکا بر شرکت کالسیمین به طور واضح در افزایش فروش و افت قیمت فاسمین آشکار بود به همین منظور به بررسی وضعیت صادرات این شرکت طی سال های گذشته پرداخته ایم که در ادامه آورده شده است.
نقل‌و‌انتقال سهام فولاد در توقیف
مشاور سازمان بورس و اوراق بهادار به مناقشات عرضه سهام صندوق بازنشستگی فولاد پاسخ داد:
مقامات صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرده‌اند که وکالت اعطایی به بانک رفاه کارگران را ابطال کرده‌اند و بانک در زمان معامله اختیار فروش سهم را نداشته است.
بازار باید سهام ارزنده را تشخیص دهد/ صعود شاخص ادامه دارد
عضو هیئت مدیره فرابورس:
شرکت های پالایشگاهی، پتروشیمی، فلزی و معدنی شرکت هایی هستند که می توانند شرایط فراتر از انتظار بازار را محقق کنند و می توانند همچنان رشد کنند.