یادداشت۲
از جنگ قیمت‌ها تا بهشت سرمایه‌گذاری غول‌های نفتی؛
شرکت چادرملو گزارش عملکرد شهریور و ۶ ماه نخست سال جاری را منتشر کرد و با درآمد ۲.۷۳ هزار میلیارد تومانی، رشد ۱۴۶ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رساند.
وزیر راه و شهرسازی اولویت های کاری خود را اعلام کرد
در استان مازندران
محمد اسلامی اروز در شهر ساری در دیدار با نماینده ولی فقیه این استان گفت اتمام پروژه‌های راه روستایی و مسکن اولویت بنده در وزارت راه است.
تامین منابع مالی عمده مشکل پروژه های عمرانی/ استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام عمرانی
عضو کمیسیون عمران مجلس مهمترین علت پروژه های نیمه تمام را مشکل تامین اعتبار دانست و بر ضرورت استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای به سرانجام رساندن این پروژه ها تاکید کرد.
عملیات احداث مسکن برای اقشار متوسط از طریق مشارکت مدنی آغاز شد
با اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد در شهرهایی که مسکن مهر به اتمام رسیده طرح احداث منازل مسکونی برای اقشار متوسط با مشارکت مدنی و از طریق بخش خصوصی آغاز شده است
سرعت قیمت مسکن در نیمه دوم سال کاهش می یابد
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از افزایش 72 درصدی قیمت مسکن در یکسال گذشته خبر داد و گفت: شاخص‌های اقتصادی آرامش بازار مسکن در نیمه دوم سال را نشان می‌دهد.
شیب ملایم در انتظار بازار مسکن
نائب رئیس اتحادیه مشاوراملاک با اشاره به آرام شدن معاملات و قیمت‌ها در بازار مسکن گفت: البته برای افرادی که قصد خرید یا تعویض خانه دارند زمان مناسبی است و با رعایت اینکه زمان خرید و فروش نزدیک به هم باشد متضرر نمی‌شوند.