در نخستین روز هفته، بازار برق بورس انرژی ایران شاهد معامله 360 هزار قرارداد معادل 6 میلیون و 30 هزار کیلووات ساعت به ارزش 1 میلیارد و 549 میلیون ریال بود. در روز شنبه، نمادهای بارپایه و میان‌باری با متوسط قیمت 257 ریال بر کیلووات ساعت مورد معامله قرار گرفتند.
انوع مس روی میز فروش بورس کالا
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۶ اسفندماه میزبان عرضه یک هزار و ۳۱۰ تن مس مفتول، ۴ هزار تن مس کاتد و ۳۰ هزار تن مس کم عیار است.
عرضه ۱۴۷ هزار تن محصول در بورس کالای ایران
در اولین روز از هفته صورت می گیرد؛
امروز در تالار محصولات کشاورزی ۱۰ هزار و ۴۰۰ تن گندم خوراکی، ۱۷۰ تن عدس درشت، ۵ هزار و ۷۵۰ تن شکرسفید، یک هزار و ۵۰۰ تن روغن خام و ۳۱۵ هزار قطعه جوجه یک روزه عرضه می شود.
یک هفته با بورس کالا
همکاری ایران و هند در بخش انرژی با سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به دهلی وارد فصلی جدید می شود که می تواند جایگاه کشورمان را در بازار انرژی شبه قاره هند بیش از پیش تقویت کند.
شنبه، روز پرترافیک بازار فیزیکی و عرضه بیش از 35 هزار تن انواع حامل‌های انرژی
در بورس انرژی رقم می خورد؛
امروز را می‌توان یکی از روزهای پرترافیک در عرضه انواع کالا طی سال جاری دانست به طوریکه بیش از 23 هزار تن عرضه در رینگ داخلی و 12هزار تن عرضه در رینگ بین‌الملل انجام خواهد شد.
بورس کالا در هفته ای که گذشت
مروری بر مهم ترین رویدادهای تالار نقره ای؛
امکان مبادلات بین بورسی ایران و هند، پذیرش گندله و کنسانتره سنگ آهن در بورس کالا، رفع دغدغه تامین مسکن مردم با رونق معاملات مسکن متری در بورس کالا ، اجرای بزرگترین تامین مالی حوزه پلی استایرن در بورس کالا و نیاز بخش کشاورزی به شفافیت اطلاعاتی از مهم ترین تحولات بورس کالا در هفته گذشته بود.