یادداشت
از جنگ قیمت‌ها تا بهشت سرمایه‌گذاری غول‌های نفتی؛
ساینا اتوماتیک ۷۵ میلیون شد
پیگیری ها از قیمت خودروها در بازار نشان می دهد که امروز قیمت رانا LX و قیمت دنا پلاس توربو دو میلیون تومان کاهش یافت.
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان خبر داد:
مدیرعامل سازمان حمایت از ارسال پرونده بهمن موتور و کرمان موتور به تعزیرات خبر داد و گفت: به تمام عرضه کنندگان و خودروسازهایی که تعهدات معوق دارند، تذکر داده شده است.
جلوگیری از افزایش و رشد قیمت خودروهای داخلی در سال 98
مشاور معاون توسعه وزارت صنعت از سیاست این وزارتخانه درخصوص واردات خودرو در سال 98 با هدف جلوگیری از افزایش و رشد قیمت محصولات داخلی خبر داد.
کاهش 10درصدی قیمت خودرو
وزیر صنعت ضمن توضیح درخصوص ادعای فروش بیش از ۶۰ درصد محصولات تولیدی به افراد خاص گفت: قیمت خودرو در چند روز گذشته حداقل ۱۰ درصد پایین آمده است.
قیمت CNG  تا ۵ سال آینده ثابت خواهد ماند
مدیر طرح CNG شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش قیمت این محصول به میزان ۱۰ درصد از سال آینده گفت: طبق مصوبه هیأت دولت، قیمت این سوخت تا ۵ سال آینده ثابت خواهد ماند.
مخالفت قطعه سازان با تصمیم بانک مرکزی
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو گفت: تصمیم بانک مرکزی برای پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صورت یورو با بازپرداخت ۹ ماه و به قیمت روز قابل قبول نیست.
به تازگی هیچ مذاکره‌ای با شرکت رنو صورت نگرفته است
معاون وزیر صنعت در خصوص بازگشت رنو به ایران گفت: این خودروساز قطعا پس از مشخص شدن شرایط تحریم به ایران باز می‌گردد اما به تازگی هیچ مذاکره‌ای با این شرکت صورت نگرفته است.
برنامه وزارت صنعت برای تولید خودرو در سال ۹۸
وزارت صنعت برنامه تولید یک میلیون تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو را برای سال آینده لحاظ کرده است.
آخرین قیمت خودرو در بازار امروز
معاملات بازار خودرو، حکایت از ادامه روند کاهش قیمت خودرو‌های داخلی دارد.
اثر منفی سیاه نمایی در تخلفات شرکت پتروشیمی
مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی با اعلام اینکه درباره تخلفات برخی سیاه نمایی شده گفت: رقم تحصیل مال نامشروع شاید به ۳۰ میلیون یورو هم نرسد.
سال آینده قیمت های بازار خوردرو با روند نزولی همراه است
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌ داران با اعلام آخرین وضعیت بازار خودرو، پیش بینی کرد سال آینده قیمت ها با روند نزولی همراه شود.
معرفی اولین صنعت استفاده کننده از ساز و کار مالی اروپا
مدیرعامل یک شرکت با پیش بینی رشد ۲۵ درصدی صادرات فولاد در سال آینده گفت: فولاد صنعت اولین صنعتی خواهد بود که از سازوکار مالی اتحادیه اروپا برای انتقال مالی استفاده خواهد کرد.