نشست ورشو از نگاه رسانه های جهان:
نشست ورشو که به میزبانی مشترک آمریکا و لهستان از روز چهارشنبه به مدت دو روز برگزار شد، از نگاه بسیاری از کارشناسان و رسانه های بین المللی فاقد برنامه مشخص و اجماع بود و در پایان نیز در مسیر شکست قرار گرفت تا بار دیگر این پیام را به آمریکایی ها برساند که بایستی از تاریخ درس گرفت و در مسیر اشتباهات گذشته قدم بر نداشت.
قالیباف بهترین گزینه در ریاست‌جمهوری بعد از استیضاح روحانی
نماینده مجلس درباره گزینه احتمالی رئیس جمهوری پس از استیضاح روحانی گفت: قالیباف بهترین گزینه برای این شرایط است چون اگر می‌آمد دست کم ۴ پروژه راه می‌انداخت.
دولت هیچ وقت با منافع ملی و معیشت مردم بازی سیاسی نمی‌کند
رئیس دفتر رئیس‌جمهور شائبه گرانی دلار برای تصویب پالرمو را رد کرد و گفت: دولت هیچ وقت با منافع ملی و معیشت مردم بازی سیاسی نمی‌کند.
عزل فوری رئیس سازمان خصوصی‌سازی و معرفی وی به دستگاه قضایی
۲۶ نماینده مجلس در نامه‌ای به وزیر اقتصاد خواستار عزل فوری رئیس سازمان خصوصی‌سازی و معرفی وی به دستگاه قضایی شدند.
شروع عیدی بازنشستگان از امروز
مدیرکل امور مالی سازمان تامین اجتماعی از شروع عیدی بازنشستگان از امروز خبر داد و برنامه زمان بندی براساس نام خانوادگی را اعلام کرد .
قیمت خرید باشگاه استقلال مشخص شد
مدیرعامل اسبق با اشاره به بدهی 200 میلیارد تومانی باشگاه استقلال ، قیمت خرید این باشگاه آبی را اعلام کرد.
تا آخر پای استیضاح روحانی می‌ایستم
عضو فراکسیون ولایی در مجلس با بیان اینکه مردم باید قضاوت کنند که طرح استیضاح رئیس جمهور عاقلانه است یا خیر، گفت: تا آخر پای استیضاح روحانی می‌ایستم.
احتمال تصویب پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ممکن است پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شود اما اگر شورای نگهبان از ایرادات چشم‌پوشی کند، وظایف را نادیده گرفته‌ است.
زمان اولین جلسه شورای عالی کار برای دستمزد سال آینده کارگران اعلام شد
۵ اسفند جلسه شورای عالی کار با در نظر گرفتن رقم ۳ ملیون و ۷۵۹ هزار و ۲۰۰ تومانی به عنوان سبد معیشت خانوار کارگری برای مذاکرات مزدی کارگران برگزار می شود.
ناکارآمدی و ثروت فروشی باعث شد ارزش پول کلی کم و دلار گران شود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ناکارآمدی و ثروت فروشی باعث شد ارزش پول کلی کم و دلار گران شود. در نتیجه قاچاق افزایش و قدرت خرید مردم کاهش یافت.
اعلام موضوعات مهم جلسه یک هفته ایی FATF
نشست هفتگی گروه ویژه اقدام مالی در پاریس با حضور 800 مقام رسمی و بررسی موضوعات مهمی چون پیشرفت ایران در ریسک‌های مرتبط با نظام مالی آغاز به کار کرد.
توقف طرح استیضاح رئیس‌جمهور
یکی از امضا‌کنندگان طرح استیضاح رئیس‌جمهور از توقف جمع آوری امضا خبر داد و گفت: قرار شد دوستان بحث کنند و درباره چگونگی این طرح به نتیجه واحدی برسند.
سازمان برنامه و بودجه علیه یک نماینده مجلس اقدام قضایی خواهد کرد
سازمان برنامه و بودجه کرد: علیه یک نماینده مجلس اقدام قضایی خواهد کرد.
دولت می تواند اقدام به وام ۵ میلیارد دلاری از روسیه کند
با تصویب تمدید تبصره ۳۸ قانون اصلاح بودجه سال ۹۵ توسط مجلس، دولت می تواند اقدام به وام ۵ میلیارد دلاری از روسیه کند و صرف طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای کند .
استیضاح در شرایط موجود چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد؟
یک روزنامه اصولگرا در واکنش به جمع آوری امضا برای طرح استیضاح روحانی توسط نماینده مجلس و اشاره به اظهارات رهبری بعد از یکشنبه سیاه سال 91 اعلام کرد: استیضاح در شرایط موجود چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد؟
اعلام ۴ روش رد بدهی دولت به تأمین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی
با موافقت نمایندگان مجلس روش های رد بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی لشکری و کشوری تا سقف ۵۰ هزار میلیارد تومان مشخص شد.