کد خبر: ۱۷۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد
صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام خرید قسطی 3 مدل خودرو توسط بازنشستگان به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی،صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: سامانه ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی توسط بازنشستگان کشوری از صبح دیروز در سایت این صندوق به نشانی cspf.ir به مدت یک هفته یعنی تا پایان وقت اداری روز 21 شهریور 96 آغاز بکار کرده است.

بر اساس این گزارش، بازنشستگان کشوری متقاضی ثبت نام اولیه خودرو قسطی، باید درسایت صندوق وارد لینک آبی رنگ سامانه ثبت نام اولیه خودروی قسطی شده و با درج شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب، مراحل ثبت نام اولیه را آغاز کنند.

پس از ورود به سامانه ثبت نامه اولیه، متقاضی با مطالعه دقیق اطلاعات درج شده، درصورت موافقت با 17بند موجود،موافقت را با کلمه تایید ثبت می کند و در مرحله بعدی باید نسبت به تکمیل و ثبت اطلاعات درخواستی سامانه شامل آدرس دقیق پستی و شماره تلفن ثابت به همراه کد و شماره تلفن همراه اقدام کند.به محض مشخص شدن نتیجه قرعه‏ کشی مراتب از طریق پیامک به وی اطلاع رسانی خواهد شد و عدم دریافت پیامک به منزله عدم برنده شدن در قرعه کشی است.

بنابر این گزارش،در مرحله نخست، طرح فروش خودروی قسطی به بازنشستگان کشوری،هزار دستگاه خودرو از خانواده پژو 206، خانواده سمند و همچنین پژو 405 عرضه می شود که در صورت استقبال بازنشستگان مراحل بعدی نیز اجرایی می شود.

میزان تسهیلات خرید خودرو معادل 50 درصد بهای خودروها تا سقف 175 میلیون ریال که به دو صورت 36ماهه و 48 ماهه تعیین شده است. نرخ تسهیلات برای بازپرداخت 36 ماهه سالانه 10 درصد، طی 6 فقره چک و نرخ تسهیلات برای بازپرداخت 48 ماهه سالانه 12 درصد طی 8 فقره چک است.به هر بازنشسته کشوری متقاضی در صورت برنده شدن در قرعه کشی فقط یک دستگاه خودور واگذار می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: