کد خبر: ۱۷۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صبحانه با طعم تحلیل
بازار سرمایه در روزی که گذشت رنگ و روی بهتری از روز ابتدایی هفته به خود گرفت. گرچه فشار عرضه ها در نوع خود باقی است و مهندسی شاخص این نماگر را سبز رنگ نشان می دهد اما کلیت بازار روندی منفی و متعادل از خود نشان داد. نقاط منفی سهام با خطوط حمایتی مهم تقارن پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "عصر مالی " به نقل از معیار ، در این شرایط، وجود دارند برخی صنایعی همچون انبوه سازی که توان مقابله با عرضه ها را نداشته و با فشار فروش وارد شده سطوح حمایتی مهم خود را شکستند و مسیری مبهم و ریزشی پیش روی خود طراحی کردند. حال سوال مهم بازار این است که آیا روند پر فشار فروش به صورتی است که بتواند حمایت های مهم در صنایعی چون پالایشی، پتروشیمی، حمل و نقل، IT و غیره را بشکند یا اینکه فشار فروش به صنایع فلزی منحصر خواهد شد.

بازارهای جهانی در اولین روز از هفته معاملاتی با روندی مثبت به تابلو معاملات برگشت. بعد از مشکلات سیستماتیک در بازارهای جهانی که در روزهای انتهایی هفته گذشته موجب افت ملموس بازارهای جهانی شد و آثار این افت بر بازار بورس تهران نیز حس شد، در روز جاری با خالی شدن هیجانات منفی هفته گذشته بازارها روندی بهتر داشتند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: