کد خبر: ۲۰۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تاجر ایرانی با تشریح دوران محکومیت رویاهایی مانند مانند ساخت برجی کنار هتل ترامپ و رونمایی از ارز دیجیتالی شهرام‌ کوین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، شهرام جزایری درباره محکومیت خود، کمک به سیاسیون و فعالیت‌های اقتصادی‌ای که در سر دارد به خبرآنلاین گفت: به‌زودی بزرگ‌ترین بانک شهرام را در دنیا علم خواهیم کرد و تصمیم دارم کنار هتل ترامپ یک برج با ارتفاع بلندتر بسازم. چند میلیون ایرانی خارج از کشور بیش از 1.3 تا 1.4 هزار میلیارد دلار سرمایه دارند که یکی، دو درصد آن مال ماست و می‌تواند متعلق به ما باشد.

وی اظهار امیدواری کرد با مدیریت بتواند ۲۰ تا ۲۵ میلیون دلار فاینانس گرفته و با استفاده از مکانیسم‌های فوق‌العاده پیشرفته مثل ارزهای دیجیتالی سقف‌های جدید را بشکند.

جزایزی ادامه داد: وقتی خبرها به ایران رسید متوجه می‌شوید. در ضمن می‌خواهم ارز دیجیتالی شهرام‌کوین را به‌زودی رونمایی کنم. این ارز رمزگذاری‌شده در جهان معرفی می‌شود، همان‌طور‌که می‌دانید مالک بیت‌کوین هنوز خود را معرفی نکرده اما من ارز دیجیتالی‌ خود را با اعتبار و پشتوانه معرفی می‌کنم.

این تاجر ایرانی ادامه داد: طی ۱۵ سال زندانی شدن هم هیچ متوقف نشدم، در زندان می‌گفتند چرا گوشی همراه و اینترنت دارد. من زیر نظر مقام قضائی ٥٠ شرکت را مدیریت کردم تا دیون را بدهم. از داخل زندان ۴۸ میلیون دلار تسویه‌حساب کردم. به لطف خدا توانستم مدیریت کنم، دقیقا زمانی که قوه قضائیه اعلام کرد می‌توانی بدهی‌ را بپردازی، آن را پرداختم. همین یکی، دو سال قبل ۱۰ دانشگاه اروپایی به من دکترای اقتصادی ممیزی داده‌اند. نظریه اقتصادی خوبی دارم که نظریه کاندیدای نوبل می‌شود، اما اینکه جایزه را ببرد خدا می داند.

جزایری گفت: ماجرای کمک من به سیاسی‌ها پیچیده بود. مردم به برخی از این نماینده ها و مسئولان مثلا کروبی نامه می‌دادند که کمک کنید، ما هم روی این نامه‌ها کمک می‌دادیم، آنها پول را برای خود برنمی‌داشتند. من در کل از طریق سیاسی‌ها، چپ و راست و میانه و نمایندگان مجلس و غیر مجلس ٧٥ تا ٨٠ میلیارد تومان کمک کردم، اصلا این ٣٠٠ میلیون تومان از کجا آمد؟ قوه قضائیه هم رسیدگی کرد. من به نام کروبی ١٦ تا ١٧ میلیارد تومان به دیگران کمک کردم. شاید در مقطعی دلخور بودم کاری که برای لقمانیان کرد برای من نکرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: