کد خبر: ۲۰۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

سید محمد علوی درباره آخرین وضعیت بررسی صورت های مالی شرکت داده گستر عصر نوین ( های وب) که از سوی سازمان بورس برای دریافت نظر به جامعه حسابداران رسمی ایران ارسال شده ، توضیح داد: سازمان بورس طی نامه ای در ۱۰ بهمن ، ۸ سئوال و ابهام را در مورد صورت های مالی سال های ۹۴ و ۹۵ و ۶ ماهه سال جاری مطرح و خواهان اعلام نظر شده است.

به گزارش عصرمالی، وی ادامه داد: این مورد شامل ۳۰۰ صفحه مستندات بوده که طبق روال در جریان رسیدگی قرار گرفته و به اعضاء کار گروه کنترل کیفیت داده شده تا بعد از بررسی ، چند جلسه برگزار و رای نهایی صادر شود.

این مقام مسئول در پاسخ به این سئوال که با این اوصاف چه زمانی نتیجه رای جامعه حسابداران رسمی ایران مشخص و به سازمان بورس ارسال می شود تا زمینه بازگشایی نماد "های وب” ( که از ۲۲ آذر بسته شده ) فراهم شود؟ به بورس پرس توضیح داد: در حالی سازمان بورس از حدود سه تا ۴ ماه پیش اقدام به بررسی صورت های مالی این شرکت کرده که با توجه به موارد اعلامی و نو بودن صنعت و همچنین اهمیت موضوع، به بررسی های همه جانبه و تازه  و انطباق با استانداردهای حسابداری نیاز است.

به گزارش بورس پرس، علوی افزود: با این حال در مورد اعلام نظر جامعه حسابداران رسمی ایران به سازمان ها و ارگان ها، دستورالعمل و زمان بندی ۳۰ روزه ایی وجود دارد که طبق آن عمل خواهد شد. بنابراین به احتمال زیاد تا نیمه اسفند یا حداکثر تا ۲۰ اسفند ، نظر جامعه حسابداران خبره ایران به سازمان بورس داده خواهد شد.

برچسب ها: های وب ، بورس ، حسابدار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: