کد خبر: ۲۰۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شرکت فولاد مبارکه اصفهان در حالی به دلیل ابهام در افشای اطلاعات با اهمیت در جریان معاملات امروز شاهد توقف نماد معاملاتی بود که دقایقی پیش اقدام به انتشار اطلاعات کرد.


به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" شرکت فولاد مبارکه با سرمایه ثبت شده 75 هزار میلیارد ریال در خصوص تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به پایان اسفند 96 توضیح داد.

"فولاد" در این اطلاعیه اعلام کره است سود خالص پیش بینی شده قبلی این شرکت 40 هزار و 927 میلیارد و 172 میلیون ریال بوده است که در محاسبات جدید سود خالص پیش بینی شده فعلی به 51 هزار و 456 میلیارد و 713 میلیون ریل افزایش یافته است.

این شرکت درباره علت تغییر با اهمیت پیش بینی در آمد هر سهم نیز این گونه توضیح داده است: افزایش 26 درصدی پیش بینی سود خالص تعدیل شده هر سهم درسال مالی منتهی به پایان اسفند امسال نسبت به آخرین پیش بینی حسابرسی شده که در تاریخ 13 آبان ماه در سامانه کدال منتشر شده بود، عمدتا به دلایل زیر است:

1-      پیش بینی افزایش درآمد فروش به مبلغ 11 هزار و 788 میلیارد ریال عمدتا ناشی از افزایش نرخ فروش محصولات است.

2         - پیش بینی کاهش بهای تمام شده کالای فروش رفته به مبلغ یک هزار و 889 میلیارد ریال عمدتا ناشی از تغییر درمقدار مصرف و نرخ خرید مواد اولیه و مصرفی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: