کد خبر: ۲۰۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر منطقه‌ای رنو در ایران گفت: با عملیاتی شدن دور جدید همکاری‌ها، فرصت‌های شغلی 10 برابر و حجم کل سرمایه‌گذاری این خودروساز در ایران به 800 میلیون یورو می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از عصر خودرو، پاسکال فلتن در پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو با تاکید بر اینکه رنو شریک استراتژیک‌ صنعت خودرو ایران است،گفت: 14 سال حضور بدون وقفه در ایران اکنون به ما این امکان را داده که با قدرت به جلو برویم.

وی درباره برنامه‌های آتی رنو در ایران گفت: خودروهای آینده در ایران آلایندگی کمتر، کیفیت و ایمنی بیشتر و قیمتی رقابتی‌تر خواهند داشت.به قطعه‌سازان ایرانی کمک می‌کنیم با افزایش کیفیت و رقابت پذیری، به زنجیره تامین بزرگترین خودروساز دنیا یعنی رنو نیسان میتسوبیشی بپیوندند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای صادرات در سه حوزه برنامه ریزی شده،افزود: ایران هاب صادراتی رنو در منطقه در سه حوزه خودرو، قطعه و مواد خام خواهد بود.مهمترین سرمایه ما استعدادهای ایرانی ما هستند

فلتن با تاکید بر تاسیس مرکز مهندسی رنو در تهران گفت: در پروژه جدید یک سوم نیروهای ما برای آموزش های تخصصی به کشورهای مختلف می‌روند و اندوخته ها را برای تولید خودروهای به روز به ایران می‌آورند. علاوه بر این از دانش مهندسان ایرانی در دنیای رنو استفاده می‌کنیم، حدود 40 نیروی متخصص ایرانی برای آموزش نیروهای دیگر دنیا به نقاط مختلف اعزام شده اند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: