کد خبر: ۲۱۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اداره خدمات مالی نیویورک از ۳ بانک درخواست کرد اطلاعات مربوط به ارتباط با کسب و کار املاک داماد ترامپ را در اختیار این نهاد بگذارند.


به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع آگاه از درخواست ماریا وولو سرپرست اداره خدمات مالی در نامه هفته گذشته خود به سه بانک دویچه بانک، سیگنچر بانک و نیویورک کامیونیتی بانک و افشای جزئیات روابط مالی نظیر وام های اعطائی یا آنهایی که توسط شرکت‌های جراد کوشنر درخواست شده خبر داد. بانک ها تا پنجم مارس مهلت دارند پاسخ دهند.

اداره خدمات مالی و دویچه بانک از اظهار نظر در این خصوص خودداری کرده اند.

چهارشنبه هفته گذشته نیز نیویورک تایمز گزارش داده بود به فاصله کمی از دیدار کوشنر با نمایندگان دو شرکت آپولو گلوبال منیجمنت به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های خصوصی فعال بازار سهام جهان و سیتی گروپ، شرکت های کوشنر وام هایی با مبالغ کلان از این دو شرکت دریافت کرده اند.

این روزنامه به نقل از دون فاکس رئیس سابق اداره اخلاق دولتی در زمان اوباما اعلام کرد،این وام ها سوال های زیادی در خصوص تضاد منافع برانگیخته است. شرکت آپولو در نوامبر ۲۰۱۷ وامی به مبلغ ۱۸۴ میلیون دلار یعنی ۳ برابر بیش از متوسط وام های خود را به شرکت های کوشنر اعطا کرده است.

طبق سند منتشر شده توسط کاخ سفید در آوریل ۲۰۱۷، کوشنر پست های مدیریتی بالایی در بیش از ۲۰۰ بنگاه مرتبط به امپراطوری املاک خانواده ترامپ را در اختیار دارد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: