کد خبر: ۲۱۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مجلس:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با عدم اقناع ۱۱ نماینده مجلس از توضیحات وزیر راه از ارجاع طرح استیضاح وی به هیات رئیسه مجلس خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"،صدیف بدری با اشاره به جزییات جلسه کمیسیون عمران مجلس به خانه ملت گفت: بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی دستور کار دیروز این کمیسیون بود که با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی و همچنین نمایندگان استیضاح کننده برگزار شد.

وی، با بیان اینکه از 21 نماینده امضا کننده طرح استیضاح آخوندی 11 نفر از توضیحات قانع نشدند، افزود: باتوجه به عدم اقناع نمایندگان از توضیحات، این طرح به هیات رئیسه ارجاع شد.طبق آیین نامه مجلس هیات رئیسه 10 روز فرصت بررسی طرح استیضاح وزیر راه را داشته و پس از آن این وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

بدری با اشاره به محورهای استیضاح آخوندی گفت: عدم توانایی در مواجه با بحران های موجود در سیستم حمل و نقل، عدم نظارت بر سیستم ناوگان هوایی، ریلی و بروز مشکلات و مرگ تعداد بسیار زیاد هموطنان، عدم اجرای برنامه های ارایه شده به مجلس در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، بی انگیزگی وزیر و عدم پاسخگویی به مردم و نمایندگان آن ها از محورهای طرح استیضاح وی بود.پس از صورت جلسه این طرح در کمیسیون عمران مجلس سایر مراحل در خصوص بررسی استیضاح وزیر طی خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: