کد خبر: ۲۱۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پالایشگاه اصفهان عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد و قند اصفهان هم از تعدیل ۳۷ درصدی سود و علت آن خبر داد و قند چهارمحال فرابورسی نیز علت رشد ۲۰ درصدی قیمت سهام در ۵ روز را عادی دانست.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، آخرین اطلاعات مهم شرکت های بورسی و فرابورسی در کدال نشان می دهد پالایشگاه اصفهان 2 هزار میلیارد تومانی از تحقق 73 درصدی از سود د894 ریالی معادل 650 ریال در عملکرد 9 ماهه خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 93 درصد بیشتر است.

قند اصفهان هم که با سرمایه 19.5 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد، از تعدیل 37 درصدی سود خبر داد و با توقف نماد ، آماده بازگشایی بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت در معاملات فردا شد.

"قصفها" اعلام کرده به دلیل افزایش یارانه شکر تولیدی از چغندر پائیزه سال های 95 و 96 ، پیش بینی سود 1080 ریالی هر سهم به 1476 ریال افزایش یافته است.

قند چهارمحال فرابورسی نیز که دیروز به دلیل رشد حدود 20 درصدی قیمت در 5 روز کاری با توقف نماد روبرو شده بود اعلام کرد تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده و نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر باتوجه به روند عادی بازار صورت گرفته است.

"قچار" امروز با محدودیت دامنه قیمت باز و شاهد رشد 3.5 درصدی سهام شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: