کد خبر: ۲۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سکه بهار آزادی طرح جدید پنجشنبه در بازار تهران با یک هزار و ۸۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۸۹ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۹ هزار تومان افت، با قیمت یک میلیون و ۵۵۳ هزار تومان معامله شد.

در معاملات آخرین روز هفته بازار تهران، قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید ۱۸۰۰ تومان نسبت به چهارشنبه کاهش یافت؛ دلار آمریکا هم بدون تغییر ۴ هزارو ۴۹۱ تومان فروخته شد.

به گزارش پایگاه "عصر مالی" و به نقل از مهر، سکه بهار آزادی طرح جدید پنجشنبه در بازار تهران با یک هزار و ۸۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۸۹ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.  سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۹ هزار تومان افت، با قیمت یک میلیون و ۵۵۳ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه ۷۷۷ هزار تومان به فروش رسید و ربع سکه ۴۹۲ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته تغییری نداشت.

بر این اساس سکه گرمی پنجشنبه در بازار با ۱۱ هزار تومان رشد قیمت در مدت مشابه ۳۴۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۰۰ تومان افت ۱۴۹ هزار و ۷۰۰ تومان داد و ستد شد.

صرافی‌های پایتخت پنجشنبه هر دلار آمریکا را با یک تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۴۹۱ تومان فروختند. همچنین هر یورو با رشد ۳۰ تومانی در مدت مشابه ۵ هزار و ۶۲۴ تومان و هر پوند نیز با ۱۱ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۶ هزار و ۹۰۳ تومان معامله شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: