کد خبر: ۲۱۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صبحانه با طعم تحلیل
بازار سرمایه روز میانی هفته را با روندی بهتر آغاز کرد و افزایش نسبی خریداران رنگ بازار را به سبز تغییر داد تا پس از چند روز کاهش و فشار فروش با برخورد برخی سهام و شاخص به کف های حمایتی روند بهتری را شاهد باشیم.


به گزارش "عصر مالی" طی روزهای گذشته و با رکود بازار پیرامون سهام بزرگ و گروه های بنیادی شاهد نوسانات زیاد حول گروه های کوچک و نوسانی بودیم. گروه های خودرو، ساختمان و حالا حمل و نقل از مهمترین این گروه ها بوده اند.

بازارهای جهانی در اولین روز از هفته با رنگ قرمز برگشت و در ادامه نوسانات گسترده هفته گذشته ناشی از سیاست های آمریکا در بازارهای جهانی، این هفته خود را منفی آغاز کرد. معادلات در بازارهای جهانی پیچیده و مبهم دنبال می شود.

در بازار امروز همچنان انتظار داریم شاهد روند اصلاحی بازار با شدت عرضه کمتری باشیم، هرچند صدور اطلاعیه عرضه اولیه شرکت سامان پرداخت میتواند مجددا" باعث ایجاد جو عرضه در بازار گردد و با توجه به خاطره خوش بازار در عرضه اولیه نمادهای این صنعت باید در انتظار میزان رشد این نماد در این روند اصلاحی بازار باشیم.

 در گروه خودروئی شاهد شعبده بازی در نماد خکاوه با انتشار شفاف سازیهای روزانه مدیران این شرکت هستیم که باعث نوسانات زیادی در این نماد شده است

در بازارهای جهانی که ساعاتی پیش شاهد بازگشائی آن بودیم هم اکنون هر تن مس در محدوده 6940 دلار و هر تن روی در محدوده 3270 دلار در حال نوسان است.هر بشکه نفت خام برنت در محدوده 65.5 دلار و هر اونس طلا در محدوده 1320 دلار به نوسانات خود ادامه میدهند.انتظار داریم در میان‌مدت شاهد اصلاح قیمت فلزات جهانی با توجه به نمودار قیمت فلزات و همینطور حواشی اخیر در رابطه با تعیین تعرفه در آمریکا برای برخی از فلزات باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: