کد خبر: ۲۱۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس انجمن قطعه سازی:
محمدرضا نجفی منش از پیش بینی تسهیلات ۳۲ هزار میلیارد تومانی نوسازی قطعه سازی در سال جاری خبر داد و گفت: به هر میزان تقاضایی که برای دریافت این تسهیلات وجود داشته باشد، امکان پرداخت وجود خواهد داشت و محدودیتی وجود ندارد.


رییس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی از پیش بینی تسهیلات ۳۲ هزار میلیارد تومانی نوسازی در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" و به نقل از عصر خودرو، محمدرضا نجفی منش از پیش بینی تسهیلات ۳۲ هزار میلیارد تومانی نوسازی قطعه سازی در سال جاری خبر داد و گفت: به هر میزان تقاضایی که برای دریافت این تسهیلات وجود داشته باشد، امکان پرداخت وجود خواهد داشت و محدودیتی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شرایط استفاده از تسهیلات نوسازی برای همه قطعه سازان فراهم است، گفت: هرچند این حرکت از سال گذشته آغاز شده اما تاکنون هیچ قطعه سازی موفق به دریافت این تسهیلات نشده است.دلیل این امر روند دشوار و طولانی دریافت تسهیلات نوسازی است، مشکل بزرگی که در استفاده از این تسهیلات برای قطعه سازان وجود دارد، وثیقه و ضمانت دریافت بوده که لازم است در سال جاری اقداماتی در جهت تسهیل این امر انجام شود.

این فعال حوزه قطعه سازی با تاکید بر اینکه به طور قطع روند دریافت تسهیلات و نوسازی واحدها، فرایندی زمان بر است، گفت: لازم است قطعه سازان اقدامات لازم را برای نوسازی واحدهای خود انجام دهند.نوسازی واحدها منجر به ارتقای کیفیت و روزآمدی کالاها خواهد شد اما در عین حال نباید به اثرگذاری آن بر قیمت تمام شده و کاهش آن نیز بی توجه بود.

نجفی منش از اطلاع رسانی این انجمن به قطعه سازان زیرمجموعه خود برای دریافت این تسهیلات خبر داد و گفت: به طور قطع در کنار این اطلاع رسانی اگر مشکلی در زمینه دریافت تسهیلات وجود داشته باشد شخصا پیگیر موضوع خواهم بود.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: