آخرین اخبار
کد خبر: ۲۱۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اردشیر افضلی با اشاره به برنامه ذوب آهن برای بهبود شرایط گفت: این شرکت فرابورسی شرایط خوبی پیدا کرده اما هنوز برای بهبود، کارهای بسیاری باید انجام شود که همت همه را می طلبد.

وی در خصوص شرایط تولید سال جاری توضیح داد: میانگین تولید بخش های کوره بلند و فولادسازی نشان می دهد سال جاری می توانیم به ۲٫۶ میلیون تن تولید برسیم . تولید کوره بلند اکنون ۸۱۰۰ تن بود که رقم بسیار خوبی محسوب می شود . تولید فولادسازی بین ۷۱۰۰ تا ۷۲۰۰ تن بود که از امروز به ۷۷۰۰ تا ۷۸۰۰ تن می رسیم .

این مقام مسئول در خصوص طولانی شدن پروژه توسعه نورد ۶۵۰ و تولید ریل هم گفت: این پروژه به خوبی انجام شد و محصولات متنوعی در این کارگاه تولید می شود. ریل تنها یک محصول این کارگاه است که شرایط تولید آن بسیار متفاوت است و رسیدن به کیفیت مورد نظر زمان بر است، خوشبختانه هم اکنون ریل ذوب آهن توسط راه آهن تایید شده و به زودی اولین محموله ارسال می شود .

به گفته افضلی کوره شماره یک برای تولید چدن راه اندازی می شود و این محصول بازار و قیمت مناسبی دارد.

وی ادامه داد: "ذوب” اقدامات گسترده ای در زمینه کاهش مصرف آب و همچنین تامین آب انجام داده و بسیاری اقدامات نیز درحال انجام است اما باید دقت کنیم بحران آب به حدی جدی و شدید است که عبارت آب نیست را به وضوح مشاهده می کنیم. در این شرایط تمام کارکنان در محل کار و حتی در منزل باید در صرفه جویی این ماده حیاتی نهایت همت را به کار برند .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: