آخرین اخبار
کد خبر: ۲۲۰۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صبحانه با طعم تحلیل
با توجه به عرضه گسترده در نیمه دوم بازار دیروز، به نظر امروز با عرضه های بیشتری مواجه باشیم و در اکثر گروه ها نوسانات منفی را شاهد باشیم.

به گزارش "عصر مالی " گروه خودرویی که به لیدری نماد خکاوه چند روز مثبت را سپری کردند به نظر امروز با شدت عرضه ها بر مدار منفی قرار گیرند که در صورت عرضه شدن صف سنگین خکاوه نیز می تواند فشار عرضه ها را بیشتر کند.

ساختمانی ها که دیروز با شدت عرضه ها به محدوده های منفی رسیده بودن امروز نیز معاملات متعادل منفی را سپری خواهند کرد. سیمانی ها در اواخر بازار روز کاری قبل با وجود پایانی مثبت و خوب اما با معاملاتی در صفر تابلو همراه شدند که شاید این نشان از معاملاتی منفی در این گروه، در بازار امروز باشد.

فلزی معدنی ها و پترو پالایشی ها که با رشد بازار همراه نبودند کمتر در معرض عرضه های بی رویه قرار خواهند گرفت و معاملاتی متعادل حتی با گرایشات مثبت را تجربه خواهند کرد. گروه های زغالی و کاشی سرامیک نیز با افزایش عرضه ها و معاملاتی منفی مواجه خواهند شد. از سوی دیگر انتظار می رود قندی ها روز خوبی را سپری کنند و با تقاضای خوب در محدوده های مثبت معامله شوند.

در اخبار سیاسی سفروزیر خارجه کشورمان برای رایزنی با اروپایی‌ها از روز گذشته آغاز شده به طوری که شب گذشته و امروز شاهد مذاکرات مقامات ایرانی با اتحادیه اروپا درخصوص آینده تحریم‌ها خواهیم بود. «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه‌شنبه شب پس از پایان نشست با وزرای خارجه ایران، آلمان، انگلستان و فرانسه خطوط پیشنهادی اتحادیه اروپا برای حفظ منافع اقتصادی ایران در برجام را تشریح کرد.

در خبر دیگری که در بلومبرگ منتشر شده نگرانی‌ها از بیمه نفت‌کش‌های حامل نفت ایران مطرح شده است.

دیروز دلار در بازار غیررسمی از مرز ۶ هزار و ۳۰۰ تومان پایین تر رفت و در مقاطعی حتی در کانال ۶ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: