کد خبر: ۲۴۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شرکت پتروشیمی جم با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال در خصوص برداشته شدن سقف رقابتی قیمتی محصولات خود در بورس کالا شفاف سازی کرد.

شرکت پتروشیمی جم با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال در خصوص برداشته شدن سقف رقابتی قیمتی محصولات خود در بورس کالا  شفاف سازی کرد.

به گزارش عصرمالی، این شرکت اعلام کرده است، با توجه به نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مبنی بر آزادسازی سقف رقابت کالاهای پتروشیمی در بورس کالا، این دستورالعمل روی تعدادی از کالاهای این شرکت واکنش نشان میدهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، از بین تولیدات مجتمع پتروشیمی جم تنها بخشی از محصولات پلیمری شامل ٣۵درصد پلی اتیلن و ٧۵درصد پلی پروپیلن از طریق بورس کالا در داخل کشور به فروش می رسند و مابقی صادر می شوند.

بر همین اساس، آثار مالی ناشی از تغییرات نرخ فروش محصولات شرکت، به دلیل آزاد سازی سقف قیمت در بورس کالا، به عنوان تنها کانال فروش داخلی محصولات پلیمری در طی دوره مالی ١٣٩٧ در صورت های مالی شرکت منعکس و به اطلاع سهامداران خواهد رسید. 

یادآور می شود، شرکت پتروشیمی جم با رشد چشمگیر درآمد فروش در ۵ ماهه نخست نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است. مجموع درآمد ۵ ماهه ابن شرکت به 3هزار و 32 میلیارد تومان رسید.

برچسب ها: پتروشیمی جم ، کدال
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: