کد خبر: ۲۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مجلس مطرح کرد:
نماینده مجلس با اعلام آخرین وضعیت طرح ساماندهی تعطیلات گفت: دراین طرح پیشنهاد شده شنبه‌ها به‌جای پنجشنبه‌ها و تعطیلی روزهای ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین و نیمه خرداد حذف شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، سلمان خدادادی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی در مجلس به تسنیم گفت: این طرح برای بررسی بیشتر به مرکز پژوهش‌ها ارجاع شده تا همه نظرات دانشگاهیان، جامعه‌شناسان و کارشناسان حوزه‌های اجتماعی و سیاسی را دریافت و تا یک ماه آینده جمع‌بندی کند.

وی افزود: پس از ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های قوه مقننه به کمیسیون، این طرح در صحن کمیسیون اجتماعی بررسی و گزارش آن برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیات رئیسه مجلس می‌شود.طرح مذکور به‌دلیل اینکه حذف هر یک از تعطیلات رسمی از تقویم تبعات اجتماعی، سیاسی و مذهبی مختلفی دارد بنابراین ضروری بود تا برای کار کارشناسی بیشتر به مرکز پژوهش‌ها ارجاع شود.

خدادادی ادامه داد: در این طرح آمده، تعطیلی روز 29 اسفند (روز ملی شدن صنعت نفت) و همچنین روز 13 فروردین (روز طبیعت) حذف شود.ه مچنین پیشنهاد شده شنبه‌ها به‌جای پنجشنبه‌ها تعطیل شود و تعطیلی روز 14 و 15 خرداد حذف و فقط عزای عمومی باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: