کد خبر: ۲۴۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سایپا به احتمال تغییر مدیرعامل توسط وزیر صنعت واکنشی جالب نشان داد و در نقش سخنگوی دو سهامدار عمده، اطلاعیه ایی با عنوان "مهم" صادر و شایعات را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از بورس پرس، در پی اعلام دیروز برخی منابع منبی بر تصمیم وزیر صنعت به تغییر مدیرعامل سایپا و معرفی محمدرضا سروش بجای محسن جهرودی ، این خودروساز  در نقش سخنگوی دو سهامدار عمده و صدور " اطلاعیه مهم سهامداران عمده گروه سایپا در خصوص شایعات اخیر" واکنش نشان داد .

"خساپا" اعلام کرد: استکبار جهانی، دشمن قسم‌خورده ملت شهیدپرور ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره درصدد تضعیف روحیه خدمت در جامعه مقدس کارگری و ضربه‌زدن به قلب تپنده صنایع کشور، یعنی خودروسازی است و قصد دارد با به چالش کشیدن اشتغال از طریق اقدام‌های سازماندهی‌شده و شایعه‌پراکنی موجب افت انگیزه، تشویش اذهان کارکنان، مقابله با رشد و تعالی سازمانی و جلوگیری از نوآوری، خلاقیت و نبوغ در صنعت شود.

در این برهه حساس از پیچ تاریخی انقلاب اسلامی که جنگ همه‌جانبه اقتصادی و سیاسی برای تضعیف اساس نظام در دستور کار دشمن قرار گرفته و ضدانقلاب با فراخوان از طریق سمپاشی مجازی و ماهواره‌ای در صدد تضعیف نظام و عملکرد دولت تدبیر و امید می باشند سیاه‌نمایی توانمندی مدیران خدوم و اغتشاش در مدیریت خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا نیز با پخش شایعات در دستور کار قرار گرفته است.

برهمین اساس، شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان و شرکت سرمایه‌گذاری رنا ، سهامداران عمده گروه خودروسازی سایپا، ضمن تکذیب اخبار مربوط به تغییر مدیرعامل گروه سایپا، حمایت همه‌جانبه خود را از محسن جهرودی، مدیر ولایی، ارزشی و ایثارگر که در مدت کوتاه حضور خود در این گروه، منشاء خدمات و آثار شایان توجه در مجموعه بوده‌ است را اعلام می‌کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: