کد خبر: ۲۴۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی هیات رییسه :
سخنگوی هیات رییسه مجلس از تغییر زمان معرفی ۳ وزیر پیشنهادی دولت و عدم استعفا دو وزیر خبر داد و گفت: بعداز معرفی هفته آینده وزیران پیشنهادی اقتصاد،کار و صنعت توسط روحانی، جلسه رای اعتماد دو هفته بعد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" ، بهروز نعمتی با بیان اینکه مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد و نمایندگان برای سرکشی به حوزه های انتخابیه می روند به ایرنا گفت: بنابر اعلام محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهور، دولت هفته آینده وزیران پیشنهادی اقتصاد ، صنعت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به مجلس معرفی می کند و جلسه رای اعتماد هم دو هفته بعد برگزار می شود.

وی ادامه داد: زمان دقیق برگزاری جلسه رای اعتماد متعاقبا" اعلام می شود و تاکنون شریعتمداری و آخوندی از سمت وزیر صنعت و راه استعفا نداده اند.

در این رابطه محسن جلال پور رئیس سابق اتاق بازرگانی، فرهاد دژپسند ، محمد شریعتمداری و رضا رحمانی را سه وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد، صنعت و کار معرفی کرده اما برخی منابع در مورد وزیر آینده صنعت، نظرات دیگری دارند و از افرادی چون رضا ویسه معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس‌جمهور و علیرضا رزم حسینی استاندار سابق کرمان نام برده اند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: