کد خبر: ۲۷۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران با محوریت معاملات زعفران از فردا همزمان با برپایی نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی مشهد مقدس، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، نمایشگاه بورس، بانک و بیمه و رفتارهای اقتصادی مشهد مقدس از 16 تا 19 بهمن ماه با حضور مسوولان و فعالان اقتصادی مشهد برگزار می شود که بورس کالای ایران در سالن عطار، غرفه 34 در خدمت بازدیدکنندگان از این نمایشگاه است.
همچنین با توجه به افزایش حجم معاملات زعفران به عنوان طلای سرخ ایران در بورس کالا و لزوم افزایش فرهنگ سازی و آشنایی فعالان این صنعت با مزایای معاملات این بورس، 8 کارگاه آموزشی با محوریت معاملات زعفران طی چهار روز برپایی نمایشگاه بورس مشهد، برگزار می شود.
براین اساس غرفه بورس کالای ایران هر روز با برگزاری دو کارگاه آموزشی با عنوان های «آشنایی با معاملات گواهی سپرده زعفران و صندوق های کالایی» از ساعت 17 تا 18 و «آشنایی با قراردادهای آتی و اختیار معامله زعفران» از ساعت 19 تا 20 میزبان علاقه مندان خواهد بود. علاوه بر این، کارشناسان بورس کالا در طول برپایی نمایشگاه، کارکردهای این بورس در اقتصاد ملی و نحوه معاملات در بازارهای فیزیکی، مالی و مشتقه را برای حاضران بازگو خواهند کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: