معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی درهفته گذشته بیش از 4 هزار و 287 میلیارد و 618میلیون ریال انواع سود به 789سرمایه گذار پرداخت کرد.
فهرست عرضه‌های بازار دارایی فکری به 228 مورد رسید
در ادامه اقدامات فرابورس ایران در حوزه دانش‌بنیان؛
در نیمه نخست سال جاری 44 مورد اختراع، دو طرح صنعتی «چراغ کمکی ترمز خودرو به شکل یک باریکه نور» و «لیوان ساده استوانه‌ای» و یک علامت تجاری تحت عنوان «بیمه‌نامه آتنا نوید ساحلی» به فهرست عرضه‌های بازار داریی فکری افزوده شده تا به این ترتیب تعداد دارایی‌های فکری موجود در این فهرست شامل اختراع، طرح و علامت صنعتی به 228 مورد برسد.
سخاب سوار بر پلتفورم ملی / اوراق دولتی روی ریل اصلی افتاد
مدیرعامل فرابورس ایران تشریح کرد؛
عرضه اولیه اوراق سخاب در بازار سرمایه، نرخ سود این اوراق را متعادل کرده است و تعادل در نرخ سود اوراق بدهی یکی از عواملی است که به کاهش نرخ سود سپرده های بانکی نیز منجر می شود.
ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس تهران 28 درصد افزایش یافت
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران خبر داد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران گفت: در 5 ماهه اول 96 با فعال تر شدن سرمایه گذاران خارجی، رشد 20 درصدی خرید و فروش سرمایه گذاران خارجی در بورس تهران رقم خورد.
فردا عرضه چهارمین
فردا عرضه چهارمین عرضه اسناد خزانه بانکی با نماد "سخاب ۴" و سر رسید ۲۰ دی سال جاری در فرابورس انجام می شود.
تداوم عرضه منظم «سخاب» در فرابورس ایران
هفته گذشته رقم خورد؛
در بازار ابزارهای نوین مالی نیز طی دو هفته اخیر اسناد خزانه اسلامی با نمادهای سخاب2، 3 و 5 عرضه شده و یکشنبه هفته آتی نیز «سخاب4» در این بازار عرضه می‌شود. با عرضه اوراق سخاب‌ مذکور نرخ سود این اوراق تا حداکثر 19 درصد نسبت به بازار غیررسمی کنترل شده است.