فهیمی یکی از برنامه های مهم شرکت سپرده گذاری مرکزی را کمک به توسعه سرمایه گذاری خارجی در بازار سرمایه ایران اعلام کرد. وی پروژه سهام عدالت را مهم ترین برنامه خصوصی سازی در ایران ذکر کرد و گفت: بیش از ۴۹ میلیون ایرانی در این پروژه ملی به عنوان سهامدار در بازا رسرمایه ثبت خواهند شد.
پرداخت بیش از ۵ هزار میلیارد ریال سود انواع اوراق به سرمایه گذاران
زمان سررسید اوراق اجاره شرکت های سایپا و هواپیمایی ماهان، خدمات ارتباطی رایتل وشرکت دانا پتروریگ کیش در اسفند ماه جاری است که شرکت سپرده گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه گذاران پرداخت می کند.
زمان جلسه معارفه
فردا جلسه معارفه سرمایه گذاری شفا دارو برگزار می شود تا طی روزهای آینده ، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام معادل ۱۱۷ میلیون و ۹۴۳ هزار سهم شود.
دو سری اخزا در نمادهای اخزا 608 و 609 قیمت خوردند
در جریان دومین روز کاری هفته پایانی بهمن‌
در پی پذیرش و عرضه اسناد خزانه اسلامی در قالب بودجه سال 96 دو سری اخزای دیگر در نمادهای «اخزا 610» و «اخزا 612» به ترتیب در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری عرضه می‌شوند.
قرمز پوشی دسته جمعی شاخص های بورس
در داد و ستدهای روز جاری سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 997 میلیون دارایی مالی را دست به دست کردند.
دریافت موافقت اصولی ‍ نخستین VC در حوزه مسکن، راه و شهرسازی / درخواست پذیرش یک شرکت داخلی تولیدکننده داروی ضد سرطان
هامونی در نشست مخترعان منتخب بازار دارایی فکری خبر داد:
مدیرعامل فرابورس ایران در حضور مخترعان منتخب بازار دارایی فکری فرابورس ضمن اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری جسورانه در کشور از دریافت موافقت اصولی تاسیس نخستین VC در حوزه مسکن، راه و شهرسازی خبر داد که ارزشی بالغ بر 500 میلیارد ریال دارد.