عصر مالی

بازار سرمایه
پای خودرو به بورس باز می‌شود؟

پای خودرو به بورس باز می‌شود؟

پس از عرضه املاک در بورس کالا، اکنون طرح عرضه خودرو در بورس کالا روی میز نمایندگان مجلس قرار دارد و ممکن است به زودی شاهد عرضه این کالا نیز در سومین بورس کشور باشیم.
مروری بر پرتفوی شهریور ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی شهریور ماه "وبیمه"

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۷۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۰۳ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال رسید.
طی شهریور ماه؛

"ونفت" تنها خریدار بود

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
کلیت بازار بورس تا پایان سال مثبت خواهد بود
یک کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد؛

کلیت بازار بورس تا پایان سال مثبت خواهد بود

یک کارشناس در رابطه با آینده بازار سرمایه گفت: با توجه به وضعیت قیمت ارز و قیمت‌های جهانی سهام‌های صادرات محور یا سهام شرکت‌هایی که قیمت محصولات آن‌ها به دلار بستگی دارد؛ بسیار شرایط خوبی خواهند داشت؛ بنابراین کلیت بازار تا پایان سال مثبت خواهد بود.
مروری بر عملکرد شهریور ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد شهریور ماه "ختوقا"

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی بود و ارزش بازار این شرکت با کاهش یک هزار و ۳۷۲ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال به ۵ هزار و ۸۶۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال رسید.
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وساپا"

هیات مدیره گروه سرمایه‌گذاری سایپا پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار و ۶۶۸ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
کسب سود ۱۰ هزار میلیاردی
طی شهریور ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۱۰ هزار میلیاردی "صبا"

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۰ هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال سود کسب کرد.
سهامداران ترسیده اند!
یک تحلیلگر بازار سرمایه مطرح کرد؛

سهامداران ترسیده اند!

بازار سرمایه که به نظر می‌رسید به تعادل رسیده و با صعود‌های چشمگیر مجددا وارد کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحدی شده بود، دوباره روندی نزولی به خود گرفته و روز گذشته به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد عقبگرد کرد. اتفاقی که یک تحلیلگر بازار سرمایه آن را منطقی نمی‌داند و بر این باور است که باید ترس موجود در بازار به سمت منطق و تحلیل برود.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "فارس" ۱۱۷ درصد افزایش یافت

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۸۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۸۷ اعلام شده بود، از افزایش ۱۱۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "شستا" دو برابر شد

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۴۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۵۹ اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی دوره ۳ ماهه؛

"تیپیکو" ۲۰۱ ریال سود ساخت

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۴۷ اعلام شده بود، از افزایش ۳۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی شهریور ماه؛

"پردیس" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "تاصیکو" افزایش چشمگیری داشت

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶ اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.
فریب تلفن‌های جعلی را نخورید
هشدار شرکت سپرده گذاری مرکزی به سهامداران عدالت:

فریب تلفن‌های جعلی را نخورید

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه‌ای به سهامداران عدالت هشدار داد.
سرمایه
با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "رمپنا" افزایش یافت

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه گروه مپنا از محل سود انباشته موافقت کرد.
سود هر سهم
در صورت‌های مالی حسابرسی شده؛

سود هر سهم "اعتلا" افزایش اندکی داشت

شرکت سرمایه‌گذاری اعتلا البرز در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۹۳۲ ریال کنار گذاشت که نسبت گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۹۲۷ اعلام شده بود، از افزایش اندکی در هر سهم حکایت دارد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "تاپیکو" ۱۱۹ درصد افزایشی شد

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۶ اعلام شده بود، از افزایش ۱۱۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
مروری بر عملکرد ۳ ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۳ ماه "سیتا"

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳ اعلام شده بود، از افزایش ۱۲ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
۱
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها