عصر مالی

بازار سرمایه
طی بهمن ماه؛

"خبهمن" از واگذاری‌های خود به سود رسید

گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹ میلیارد و ۷۳۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
بازار سرمایه در حال گذر از شیب تند تاریخی / بورس ما به ثبات مدیریتی نیاز دارد
رئیس پیشین سازمان بورس و اوراق بهادار نوشت؛

بازار سرمایه در حال گذر از شیب تند تاریخی / بورس ما به ثبات مدیریتی نیاز دارد

محمد فطانت، رئیس پیشین سازمان بورس و اوراق بهادار، با ارسال یادداشتی به بورس ۲۴ درباره رخداد‌های اخیر نوشت: بازار سرمایه کشور به لطف ساختار‌های قانونی موجود و البته تلاش‌های مجدانه مدیران آن، در حال گذر از یک شیب تند تاریخی است و پشتیبانی دولت برای بازار سرمایه در هر شرایطی لازم است.
ارزش بازار
طی اسفند ماه؛

ارزش بازار "وبوعلی" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۳۵۱ میلیارد و ۶۳۳ میلیون ریال به ۷ هزار و ۶۱۴ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال رسید.
مروری بر پرتفوی اسفند ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی اسفند ماه "ونفت"

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۶ میلیارد و ۲۱۸ میلیون ریال سود کسب کرد.
کسب سود ۲ هزار میلیارد ریالی
از واگذاری‌های اسفند ماه حاصل شد؛

کسب سود ۲ هزار میلیارد ریالی "ومعادن"

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲ هزار و ۶۲ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال سود کسب کرد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه؛

سود هر سهم "سفارس" افزایشی بود

شرکت سیمان فارس و خوزستان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۹۱ درصدی برخوردار است.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۸۰ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۸۰ درصدی "غالبر"

هیات مدیره شرکت لبنیات کالبر پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۸۰ میلیارد ریالی، معادل ۸۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "کوثر"

هیات مدیره بیمه کوثر پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار و ۹۲۴ میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریالی، معادل ۸۳ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
همه کشاورزان باید با «کالاخبر» آشنا شوند/ترویج فرهنگ سرمایه گذاری به کمک رسانه‌های تخصصی
دکتر محمدی به مناسبت سالگرد تاسیس کالاخبر:

همه کشاورزان باید با «کالاخبر» آشنا شوند/ترویج فرهنگ سرمایه گذاری به کمک رسانه‌های تخصصی

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به مناسبت پنجمین سالروز راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی کالاخبر گفت: فرهنگ سازی که از طریق رسانه‌ها انجام می‌شود، در گسترش فعالیت بورس‌ها طی سال‌های گذشته بسیار موثر بوده است. در این زمینه معتقدم در برهه فعلی بخشی از رسالت آشنایی همه کشاورزان با بورس کالا و ابزار‌های مالی بر عهده سایت‌های تخصصی بازار سرمایه همچون کالاخبر است تا کارکرد‌های بورس کالا به زبانی ساده برای کشاورزان کشور تشریح شود.
طی دوره ۹ ماهه؛

"شگویا" به هر سهم ۶۰۹ ریال اختصاص داد

شرکت پتروشیمی تندگویان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۰۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۲۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۷۳ درصدی برخوردار است.
خرید بیش از ۵۲۹۶۴ میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران
در جریان معاملات روز گذشته رخ داد؛

خرید بیش از ۵۲۹۶۴ میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران

در پایان معاملات تالار‌های بورس اوراق بهادار تهران سه شنبه مورخ ۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ در ۸۶۴ هزار و ۳۲۹ دفعه، تعداد ۸ میلیارد و ۱۴۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش بیش از ۵۲ هزار ۹۶۴ میلیارد ریال معامله شد و ارزش بازار رقم معادل ۱۸۳۲ هزار میلیارد تومان را ثبت کرد.
شاخص بورس در آستانه نیم میلیونی/ دلیل صعود قیمت‌ها
در معاملات امروز رخ داد؛

شاخص بورس در آستانه نیم میلیونی/ دلیل صعود قیمت‌ها

شاخص بورس امروز بی‌محابا رشد کرد و با بیش از ۱۷ هزار واحد صعود تا این لحظه، به مرز ۵۰۰ هزار واحد نزدیک شد که رقمی بی سابقه در تاریخ این بازار محسوب می‌شود. در این راستا، کارشناسان عوامل مختلفی را دلیل این صعود می‌دانند که عدم جذابیت بازار‌های موازی مهمترین فصل آن محسوب می‌شود.
ارزش بازار
طی بهمن ماه؛

ارزش بازار "وپخش" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت هلدینگ داروپخش در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۱ هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۷۹۴ میلیون ریال به ۸۸ هزار و ۵۰۷ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال رسید.
ارزش بازار
طی بهمن ماه؛

ارزش بازار "وآوا" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۲۳۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال به یک هزار و ۳۰۳ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال رسید.
مروری بر عملکرد یک ماهه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "واعتبار"

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد.
کسب سود ۵۶ میلیاردی
طی بهمن ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۵۶ میلیاردی "وبوعلی"از واگذاری‌های خود

شرکت سرمایه‎ گذاری بوعلی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۶ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد.
مروری بر پرتفوی بهمن ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی بهمن ماه "اعتلا"

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتلا البرز در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۲۰ میلیارد و ۲۱ میلیون ریال به ۴ هزار و ۵۹۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال رسید.
ارزش بازار
طی بهمن ماه؛

ارزش بازار "وتوصا" افزایشی بود

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش یک هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۴۹۹ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۹۰۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال رسید. 
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷؛

سود هر سهم "پردیس" ۴۵۹ درصد افزایش یافت

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۷۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۴۵۹ درصدی را نشان می‌دهد.
بورس کالا، رونق تولید را تسهیل می‌کند
در گزارشی مطرح شد؛

بورس کالا، رونق تولید را تسهیل می‌کند

تشکیل بورس کالای ایران در اواسط دهه هشتاد خورشیدی (سال ۸۶) و تجربه ۱۶ ساله آن (از زمان راه اندازی بورس فلزات در سال ۸۲) در خرید و فروش انواع کالا‌هایی که خارج از شمول قیمت گذاری دولتی هستند، از جمله گام‌هایی محسوب می‌شوند که می‌تواند در مسیر کم کردن تصدی گری دولت و اصلاح ساختار اقتصادی ایران، مفید و قطب نمای سنجش درستی مسیر توسعه باشد.
۱
خبر ویژه

مروری بر عملکرد اسفند ماه "واتی"

مروری بر عملکرد اسفند ماه
گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
جدیدترین اخبار
سه‌شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
يکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸
يکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸
پربازدید ها