عصر مالی

بازار سرمایه/
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وبصادر"

هیات مدیره بانک صادرات ایران پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۲۸ میلیون ریالی این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
سود هر سهم
در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "مارون" افزایشی شد

شرکت پتروشیمی مارون در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶ هزار و ۳۹۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴ هزار و ۶۳۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۸ برخوردار است. در گزارش حسابرسی نشده شرکت پتروشیمی مارون، سود هر سهم ۶ هزار و ۳۰۴ ریال اعلام شده بود.
سود هر سهم
در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "دانا" کاهشی شد

بیمه دانا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۶۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۰۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است. در گزارش حسابرسی نشده بیمه دانا، سود هر سهم ۳۳۴ ریال اعلام شده بود.
مروری بر مهمترین رویداد‌های بورس کالا
هفته گذشته در تالار نقره‌ای چه گذشت؟

مروری بر مهمترین رویداد‌های بورس کالا

در هفته گذشته رویداد‌ها و اظهار نظر‌های مهمی پیرامون بورس کالای ایران صورت گرفت که «ابزار‌های مالی، مقصد تقاضای دلالی»، «انتشار اوراق سلف موازی، میانبر تامین مالی شرکت ها»، «قرارداد کشف پریمیوم، ابزاری راهگشا برای بازار PVC»، «جای خالی بازار آتی سکه برای جذب نقدینگی سرگردان»، «جاده مخصوصی‌ها راهی بندر انزلی می‌شوند؟»، «مسیر هموار بورس کالا برای تامین سرمایه در گردش بنگاه ها»، «فرآیند تحویل قرارداد‌های آتی زعفران نگین و پوشال معمولی سررسید تیر۹۹» از مهم‌ترین آن‌ها بود.
مهلت برگزاری مجمع شرکت های بورسی تمدید شد
تا دو ماه دیگر؛

مهلت برگزاری مجمع شرکت های بورسی تمدید شد

سازمان بورس ، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تمدید دو ماهه مهلت برگزاری مجمع سالانه شرکت های ثبت شده را ابلاغ کرد.
سود
نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود "شصدف" کاهش یافت

شرکت صنعتی دوده فام در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۷۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳ هزار و ۸۵۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۲۸ درصدی برخوردار است. این شرکت صورت حسابرسی شده، در صورت‌های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۲۸۶۲ ریال اعلام کرده بود.
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

"والبر" ۵۹ درصد افزایش سود ثبت کرد

گروه دارویی البرز در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۷۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۹ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت‌های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۹۴۵ ریال اعلام کرده بود.
سود هر سهم
نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "ومعادن" سه برابر شد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۶۹۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۰۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۶ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت‌های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۲۱۱ ریال اعلام کرده بود.
دردسر یک اپلیکیشن برای خریداران سهام دولتی
در گزارشی مطرح شد؛

دردسر یک اپلیکیشن برای خریداران سهام دولتی

در پی مشکل ایجادشده در پرداخت بهای سهام دولتی برای متقاضیان و اضافه‌برداشت از حساب برخی از آن‌ها، کسانی که از طریق بانک و کارگزاری برای خرید اقدام کرده بودند و با مشکل اضافه‌برداشت مواجه شدند، به بانک و کارگزاری‌شان مراجعه کرده و مبلغ اضافه‌برداشت را پس گرفته‌اند. اما تکلیف کسانی که از طریق اپلیکیشن "آپ" سهام دولتی خریده‌اند، همچنان نامشخص است و نمی‌دانند برای بازگشت پول‌شان چه بکنند!
تداوم ورود نقدینگی، عامل رشد بازار
فردین آقا بزرگی پیش بینی کرد؛

تداوم ورود نقدینگی، عامل رشد بازار

مدیرعامل کارگزاری بانک دی معتقد است هدایت نقدینگی موجود در کشور به بورس سرنوشت این بازار را تعیین کرده و شاخص تورم زا نیست.
اصلاح عمیقی شاخص بورس را تهدید نمی‌کند
کارشناس بازار سرمایه:

اصلاح عمیقی شاخص بورس را تهدید نمی‌کند

یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه نمی‌توان اصلاح سنگینی را برای شاخص بورس پیش‌بینی کرد، افزود: ممکن است تا حدودی از شتاب رشد بازار کاسته شود، اما باید دید جریان ورودی پول که اکنون توسط سرمایه‌گذاران خرد وارد بازار شده و باعث شتاب در روند افزایشی شده است ادامه‌دار خواهد بود یا خیر.
جابجایی ۹ میلیارد سهم در بورس
در جریان معاملات امروز صورت گرفت؛

جابجایی ۹ میلیارد سهم در بورس

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۲۸ هزار و ۸۰۳ واحدی عدد یک میلیون و ۷۴۷ هزار و ۱۵۳واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۸۳ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۳۳۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۲۸۱ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۸ هزار و ۶۴ واحدی را نمایش داد.
راه‌اندازی بورس بین‌الملل در انتظار موافقت شورای عالی بورس

راه‌اندازی بورس بین‌الملل در انتظار موافقت شورای عالی بورس

نایب رییس اتاق ایران با تاکید بر ضرورت جلب مشارکت بخش خصوصی در بورس بین‌الملل گفت: تمامی مدارک راه‌اندازی بورس بین‌الملل منطبق بر استاندارد‌های لازم تهیه‌شده و در انتظار موافقت شورای عالی بورس است.
فرصت خرید جذاب در یک سهم بانکی

فرصت خرید جذاب در یک سهم بانکی

بانک خاورمیانه در محدوده ۱۷۷۰ تومان رالی صعودی قیمت متوقف شده و یک حرکت اصلاحی در نمودار شکل گرفته است.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها