• کد خبر: ۲۱۵۷۹
  • تعداد بازدید: ۱۱۸۹
دبیر شورای عالی فضای مجازی:

فیلتر تلگرام فعلا" منتفی است اما...

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: فعلا تصمیمی برای فلیترینگ تلگرام نیست و زمانی هم برای مسدود کردن این پیام رسان مطرح نشده است.به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، ابولحسن فیروزآبادی در برنامه ذره بین رادیو تهران گفت: فعلا تصمیمی برای فلیترینگ تلگرام نیست و زمانی هم برای مسدود کردن این پیام رسان مطرح نشده اما هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام رخ دهد.

وی از کسب و کارها و موسسات دارنده کانال های متعدد خواست به پیام رسانهای داخلی کوچ کنند و افرادی که با کوچ به پیام رسان های داخلی با اختلال در کسب و کار روبرو می شوند، بیمه بیکاری می گیرند.

این مقام مسئول با اشاره به نابسامانی پیام رسانها، خاطر نشان کرد: طبق دستور رییس جمهور در دی ماه ۹۶ ، اقدامات وسیعی انجام شده و وزارت آموزش و پرورش هم بخشنامه صادر کرد. در این میان به پیام رسان های داخلی تهمت هایی زده شده و تعداد کاربران این بخش بسیار اندک است.

فیروزآبادی ادامه داد: شهروندان حق دارند از هر پیام رسانی استفاده کنند اما در سال جاری باید اولویت با پیام رسان های داخلی باشد و ادامه فعالیت پیام رسانهای خارجی منوط به تابعیت از قوانین ایران است.

به گفته وی به موضوع حفاظت از حریم خصوصی مردم اهمیت داده خواهد شد و کمیته ای برای حفاظت از محتوا تشکیل می شود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها