• کد خبر: ۲۳۹۹۱
  • تعداد بازدید: ۳۸۱
پلی اکریل خبر داد؛

پیگیری برای افزایش سرمایه ۶۲۷ درصدی

هیات مدیره مقرر کرد جهت خروج از ماده 141 قانون تجارت و با توجه به معافیت مالیاتی افزایش سرمایه 627 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی( از 49.1 به 357 میلیارد تومان)، مراحل انجام ارزیابی طبقات ماشین آلات و سرمایه گذاری های بلند مدت را با رعایت دستورالعمل ها وآئین نامه های مرتبط در دستور کار شرکت قرار دهد.


شرکت پلی اکریل با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال؛ از عدم طرح پرسش در سامانه تدان و پیگیری برای افزایش سرمایه ۶۲۷ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

به گزارش عصرمالی، شرکت پلی اکریل طی نامه‌ای به معاونت پذیرش و ناشران فرابورس اعلام کرد: با توجه به توقف نماد معاملاتی این شرکت به استناد ماده ۱۲ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس و عدم طرح پرسش در سامانه تدان، از زمان اطلاع رسانی قبلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی این شرکت رخ نداده و مدیریت شرکت پیرو اطلاعیه مورخ ۲۱ مرداد ۹۷ پیگیری لازم را در راستای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در دستور کار دارد.

بنابراین گزارش،شرکت پلی اکریل که از دی سال گذشته از بورس اخراج و به بازار پایه ج فرابورس منتقل شده، پیرو تصمیمات اتخاذ شده و موارد مطروحه در جلسه مجمع فوق العاده 10 اردیبهشت 97، هیات مدیره در 20 مرداد 97 مقرر کرد جهت خروج از ماده 141 قانون تجارت و با توجه به معافیت مالیاتی افزایش سرمایه 627 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی( از 49.1 به 357 میلیارد تومان)، مراحل انجام ارزیابی طبقات ماشین آلات و سرمایه گذاری های بلند مدت را با رعایت دستورالعمل ها وآئین نامه های مرتبط در دستور کار شرکت قرار دهد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها