• کد خبر: ۲۴۰۰۲
  • تعداد بازدید: ۳۶۴

جم شفاف سازی کرد

شرکت پتروشیمی جم با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال در خصوص برداشته شدن سقف رقابتی قیمتی محصولات خود در بورس کالا شفاف سازی کرد.

شرکت پتروشیمی جم با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال در خصوص برداشته شدن سقف رقابتی قیمتی محصولات خود در بورس کالا  شفاف سازی کرد.

به گزارش عصرمالی، این شرکت اعلام کرده است، با توجه به نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مبنی بر آزادسازی سقف رقابت کالاهای پتروشیمی در بورس کالا، این دستورالعمل روی تعدادی از کالاهای این شرکت واکنش نشان میدهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، از بین تولیدات مجتمع پتروشیمی جم تنها بخشی از محصولات پلیمری شامل ٣۵درصد پلی اتیلن و ٧۵درصد پلی پروپیلن از طریق بورس کالا در داخل کشور به فروش می رسند و مابقی صادر می شوند.

بر همین اساس، آثار مالی ناشی از تغییرات نرخ فروش محصولات شرکت، به دلیل آزاد سازی سقف قیمت در بورس کالا، به عنوان تنها کانال فروش داخلی محصولات پلیمری در طی دوره مالی ١٣٩٧ در صورت های مالی شرکت منعکس و به اطلاع سهامداران خواهد رسید. 

یادآور می شود، شرکت پتروشیمی جم با رشد چشمگیر درآمد فروش در ۵ ماهه نخست نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است. مجموع درآمد ۵ ماهه ابن شرکت به 3هزار و 32 میلیارد تومان رسید.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها