• کد خبر: ۲۴۰۰۵
  • تعداد بازدید: ۳۸۴

مبین اصلاحیه زد

در گزارش جدید درآمد مرداد ماه را ۴۴۴۵ میلیارد ریال اعلام شده که نسبت به درآمد ۱۲۰۱ میلیارد ریالی با رشد ۲۷۰ درصدی همراه است.

شرکت پتروشیمی مبین طی گزارش اصلاحیه ای گزارش ماهانه مرداد را منتشر کرد و طی ۵ ماهه اول سال جاری ۱۹۰۲۱ میلیارد ریال فروش گزارش کرده که ۲۰ درصد نسبت به گزارش قبلی رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری عصرمالی، در گزارش جدید درآمد مرداد ماه را ۴۴۴۵ میلیارد ریال اعلام شده که نسبت به درآمد ۱۲۰۱ میلیارد ریالی با رشد ۲۷۰ درصدی همراه است.

همچنین شرکت اعلام کرده است براساس قرارداد فروش سرويس هاي جانبي با شرکتها ،‌نرخ تسعير ارز اعلام شده توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران ملاک عمل صدور صورتحساب هاي اين شرکت است . نرخ مذکور تا تاريخ ۱۵مرداد به ۴۴۱۲۰ريال رسيد و پس از اين تاريخ ، به دليل اينکه نرخ ۴۲۰۰۰ريالي مربوط به کالاي گروه يک است ،‌نرخ بازار سنا ملاک عمل صدور صورتحساب هاي اين شرکت قرار خواهد گرفت.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها