• کد خبر: ۲۴۲۴۰
  • تعداد بازدید: ۱۹۴۷

درآمد بالای کسرا با ورود محصول جدید

میانگین نرخ فروش گلوله های سایز ۱۵-۷۵ در ۵ ماهه نخست سال مالی جاری حدود ۸۱ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم بوده است این در حالی است که نرخ فروش این محصول در شهریور ماه ۱۰۶ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم بوده است که با ۳۰ درصد رشد نسبت به میانگین ۵ ماهه محقق شده است

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در شش ماهه نخست سال مالی جاری حدود ۱۶۰ میلیارد ریال درامد داشته است که نسبت به مبلغ فروش ۱۴۲ میلیارد ریال شش ماهه سال مالی قبل با رشد ۱۲ درصدی همراه شده است. عمده ترین محصول شرکت گلوله های سایز ۱۵-۷۵ است  که شرکت در نیمه نخست سال مالی جاری ۱۰۰۰ تن از این محصول و با میانگین نرخ ۸۱ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم به فروش رسانده که از این بابت به درامد ۸۴ میلیارد ریالی رسیده است.

میانگین نرخ فروش گلوله های سایز ۱۵-۷۵ در ۵ ماهه نخست سال مالی جاری حدود ۸۱ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم بوده است این در حالی است که نرخ فروش این محصول در شهریور ماه ۱۰۶ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم بوده است که با ۳۰ درصد رشد نسبت به میانگین ۵ ماهه محقق شده است.

شرکت در ۵ ماهه نخست سال مالی جاری مجموعا ۱۱۸ میلیارد ریال فروش داشته است که میانگین ماهانه ۲۴ میلیارد ریال است  این در حالی است که کسرا فقط در شهریور ماه به مبلغ فروش ۴۰ میلیارد ریالی رسیده است که گواه عملکرد بسیار مطلوب شرکت در این ماه است  که در سایه تولید و فروش کاتالیست تیتانیا است  که در ماه های پیشین تولید نمی شده است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها