• کد خبر: ۲۴۳۰۶
  • تعداد بازدید: ۴۲۴
مدیرعامل گروه صنعتی بارز:

اعتبار توکن تمام شد، سهامداران به پاسخ‌ها نرسیدند

هماهنگی در این زمینه با سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین شرکت بورس اوراق بهادار تهران صورت گرفته و نماد شرکت با انتشار عبارت "عدم پاسخگویی ناشر در خصوص لزوم برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و افشای اهم مطالب مطرح شده" بازگشایی شد.


 

مدیرعامل گروه صنعتی بارز منقضی شدن اعتبار توکن شرکت و عدم امکان بارگذاری این اطلاعات در سامانه مزبور را دلیل عدم پاسخگویی در زمان مقرر اعلام کرد.

 به گزارش عصرمالی، پرویز اخوان ضمن بیان مطلب بالا گفت: هماهنگی در این زمینه با سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین شرکت بورس اوراق بهادار تهران صورت گرفته و نماد شرکت با انتشار عبارت "عدم پاسخگویی ناشر در خصوص لزوم برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و افشای اهم مطالب مطرح شده" بازگشایی شد.

 وی با بیان اینکه به استناد ماده 17 مکرر یک دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران با توجه به نوسانات قیمتی بیش از 50درصد در نماد پکرمان، این نماد در تاریخ سوم مهر 97 با هدف پاسخ به پرسش های سهامداران و فعالین بازار سرمایه در سامانه تدان متوقف شد؛ گفت: پاسخ به سوالات طبق مهلت مقرر سازمان بورس و اوراق بهادار تنظیم و آماده ارسال بوده است، اما به علت منقضی شدن اعتبار توکن شرکت، امکان بارگذاری این اطلاعات در سامانه مزبور وجود نداشته است. در حالی که مکاتبات و هماهنگی های لازم جهت تمدید توکن شرکت در دست انجام بوده؛ سازمان بورس را در جریان این مساله قرار دادیم.

مدیر عامل این شرکت با تاکید بر اینکه هیچ مورد با اهمیتی در وضعیت شرکت رخ نداده که موجب هرگونه کاهش ارزش سهم شده باشد، افزود: روال اداری و  فرایند کار تا این لحظه درحال انجام است و  به محض رفع نقص ایجاد  شده  شرکت آماده  پاسخگویی به سهامداران و رفع ابهامات احتمالی است.

اخوان تصریح کرد: شرکت در اولین موقعیت برقراری ارتباط با سامانه کدال، شرح ماوقع را بصورت رسمی به عموم سهامداران اعلام خواهد کرد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها