• کد خبر: ۲۴۴۵۱
  • تعداد بازدید: ۶۱۲

شرکت بورسی تازه وارد در رده ۲۳ دنیا ایستاد

شرکت بورسی تازه وارد با بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ هزار تراکنش و ۳ پله صعود ، بیست و سومین شرکت در میان ۱۵۰ شرکت پذیرنده بزرگ دنیا شد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از بورس پرس، بر اساس تازه ترین رتبه بندی 150 شرکت پذیرنده بزرگ دنیا که در شماره 1139 نشریه نیلسون ریپورت منتشر شده، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با بیش از 2 میلیارد و 600 هزار تراکنش موفق با 3 پله صعود در مقایسه با سال گذشته در جایگاه بیست و سوم جهان قرار گرفت.

"سپ" در سال 2016 با بیش از 1.9 میلیارد تراکنش، رتبه 26 را در میان 150 شرکت برتر دنیا به خود اختصاص داده بود.

بنابراین گزارش،نشریه نیلسون ریپورت معتبرترین نشریه بین المللی در حوزه صنعت پرداخت است که همه ساله به رتبه‌بندی شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت در دنیا بر اساس حجم تراکنش‌های آنها می‌پردازد.فهرست کامل این رتبه‌بندی  همراه با نام و حجم تراکنش هر شرکت، از طریق این لینک قابل مشاهده است. 

"سپ" اولین شرکت تازه وارد بورس سال جاری محسوب می شود که 13 خرداد با کشف قیمت 650 تومانی هر سهم به جمع دیگر شرکت ها پیوسته است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها