• کد خبر: ۲۴۴۶۰
  • تعداد بازدید: ۸۷۸

عرضه امروز ۹.۸ درصد "ثمسکن" و لغو دومین عرضه ۶۵ درصدی "شدوص"

امروز سرمایه گذاری توسعه ملی بلوک ۹.۸ درصدی سرمایه گذاری مسکن را عرضه می کند اما دومین عرضه ۶۵.۴ درصد از سهام دوده صنعتی پارس توسط سه حقوقی لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، امروز طبق اعلام قبلی ، سرمایه گذاری توسعه ملی اقدام به عرضه بلوک 9.8 درصدی سرمایه گذاری مسکن می کند تا در صورت انجام معامله از ترکیب سهامداری این شرکت 550 میلیارد تومانی خارج شود.

این بلوک شامل 540 میلیون سهم "ثمسکن" است که به قیمت پایه هر سهم 145 تومان و به صورت یکجا و نقد روانه میز فروش می شود.

براساس این گزارش،همچنین دومین عرضه بلوک 65.4 درصدی دوده صنعتی پارس در سال جاری که قرار بود سه شنبه این هفته انجام شود ، لغو شده است.

قرار بود بعد از بی نتیجه ماندن عرضه این بلوک در 26 تیر، شرکت خدمات مدیریت صبا باز هم به وکالت از 3 شرکت کربن ایران، سرمایه گذاری توسعه صنعت شیمیایی و سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی بیش از 78.5 میلیون سهم "شدوص" به قیمت پایه  هزار و 605 ریال ( در عرضه قبلی 11 هزار و 157  ریال به صورت یکجا و نقد یا 30 درصد نقد و مابقی اقساط عرضه کند .

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها