• کد خبر: ۲۴۴۶۴
  • تعداد بازدید: ۱۱۰
نماینده مجلس مطرح کرد:

طرح جدید تعطیلات ؛ شنبه ها به جای پنج شنبه ها و حذف چند روز

نماینده مجلس با اعلام آخرین وضعیت طرح ساماندهی تعطیلات گفت: دراین طرح پیشنهاد شده شنبه‌ها به‌جای پنجشنبه‌ها و تعطیلی روزهای ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین و نیمه خرداد حذف شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، سلمان خدادادی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی در مجلس به تسنیم گفت: این طرح برای بررسی بیشتر به مرکز پژوهش‌ها ارجاع شده تا همه نظرات دانشگاهیان، جامعه‌شناسان و کارشناسان حوزه‌های اجتماعی و سیاسی را دریافت و تا یک ماه آینده جمع‌بندی کند.

وی افزود: پس از ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های قوه مقننه به کمیسیون، این طرح در صحن کمیسیون اجتماعی بررسی و گزارش آن برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیات رئیسه مجلس می‌شود.طرح مذکور به‌دلیل اینکه حذف هر یک از تعطیلات رسمی از تقویم تبعات اجتماعی، سیاسی و مذهبی مختلفی دارد بنابراین ضروری بود تا برای کار کارشناسی بیشتر به مرکز پژوهش‌ها ارجاع شود.

خدادادی ادامه داد: در این طرح آمده، تعطیلی روز 29 اسفند (روز ملی شدن صنعت نفت) و همچنین روز 13 فروردین (روز طبیعت) حذف شود.ه مچنین پیشنهاد شده شنبه‌ها به‌جای پنجشنبه‌ها تعطیل شود و تعطیلی روز 14 و 15 خرداد حذف و فقط عزای عمومی باشد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها