• کد خبر: ۲۴۴۹۵
  • تعداد بازدید: ۹۳۷

موج صعودی بیت‌کوین در راه است؟

در معاملات روز دوشنبه فضای مثبتی بر بازار ارزهای دیجتال حاکم شده و بسیاری از کریپتوها در محدوده مثبت معامله می‌شوند. در برهه کنونی کاردانو پیشتاز بازار به حساب می‌آید

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از دنیای بورس، تا این لحظه از معالات روز جاری جو مثبتی بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم شده اما میزان رشد قیمت‌ها محدود بوده است. در میان 10 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار، کاردانو بهترین عملکرد را به ثبت رسانده است.

بازار معاملات ارزهای دیجیتال Bitfinex اقدام به افتتاح حساب در بانک مشهور HSBC کرده فصد دارد پروژه همکاری متقابلی را با بانک  مذکور شکل دهد. با این وجود تا این لحظه مدیریت HSBC موضع‌ رسمی خود را در زمینه شیوه همکاری با Bitfinex اعلام نکرده است.

اسپنسر بوگارت، از بنیانگذاران شرکت مشهور سرمایه‌گذاریBlockchain Capital  در مصاحبه باشبکه CNBC اعلام کرد که بیت‌کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال نزدیک در شرایط کنونی به کف قیمتی  رسیده‌اند که می‌توان برای آن‌ها متصور بود و انتظار می‌رود در آینده نزدیک سیری صعودی را آغاز کنند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها