• کد خبر: ۲۴۵۰۹
  • تعداد بازدید: ۱۵۶
طی نیم ساعت اول معاملات رخ داد:

خروج ۸ سهم منفی و ۵ شرکت در روز جهش دوباره

طی نیم ساعت اول معاملات که شاخص بورس بعد از چند روز به مدار صعودی بازگشت، نماد ۸ شرکت منفی و دارای صف فروش به همراه ۵ شرکت دیگر بسته و نماد ۱۷ شرکت هم آماده بازگشایی شد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از بورس پرس ، با گذشت نیم ساعت از شروع معاملات امروز ، قیمت سهام اکثر شرکت ها بعد از 5 روز ریزش در مدار صعودی گرفت و شاخص بورس هم با جهش 4950 واحدی قادر به بازپس گیری کانال 180 هزار واحدی شد.

در این میان و طی 30 دقیقه اول، نماد 8 شرکت منفی و عمدتا" دارای صف فروش و شامل سرمایه‌گذاری‌ سایپا، کارخانجات تولیدی شهید قندی، شکر شاهرود، پشم‌شیشه‌ایران‌، قند لرستان‌ و صنعت روی زنگان به دلیل کاهش بیش از 20 درصدی قیمت و لیزینگ رازی و توسعه و عمران استان اردبیل به علت افت بیش از 40 درصدی متوقف شد. 

نمادهای نفت‌ پارس‌، باما، بیمه دی ، عمران و توسعه شاهد و بیمه اتکایی ایرانیان هم بعد از اعلام رویداد مهم بسته شد.

از سوی دیگر شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی ، گروه‌بهمن‌، باما ، سبحان دارو ، نفت‌ بهران‌، فرآورده‌ های‌ نسوز، شکر ، جوشکاب ‌یزد، پگاه‌خراسان‌ ، کارخانجات تولیدی شهید قندی ، بیمه اتکایی ایرانیان، مینو شرق، کشاورزی و دامپروری بینالود، سرمایه گذاری مسکن تهران،سرمایه گذاری مسکن پردیس، قند چهارمحال و قاسم ایران آماده بازگشت شدند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها