• کد خبر: ۲۴۵۱۷
  • تعداد بازدید: ۱۵۲

افزایش 10 درصدی و صف خرید شرکت بورسی بعد از اعلام خبر مثبت اما مبهم

نماد شرکت بورسی باما بعد از اعلام مبهم موافقت پذیرش یک زیرمجموعه در فرابورس و توقف نماد ، باز و با افزایش ۹.۳ درصدی و صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی به نقل از بورس پرس، شرکت باما که با سرمایه 100 میلیارد تومانی در تابلوی فرعی بازار اول معاملات بورس حضور دارد از برنامه پذیرش یکی از  زیرمجموعه ها در فرابورس خبر داد که زمان و جزییات این برنامه نامعلوم است.

به این ترتیب "کاما" که بعد از توقف و بازگشایی امروز نماد با جهش بیش از 9 درصدی و صف خرید روبرو شده ، اعلام کرده با پذیرش شرکت ذوب روی اصفهان(شرکت فرعی) در فرابورس موافقت کرده است.

بررسی های بورس پرس نشان می دهد این شرکت سهامی خاص دارای سرمایه اسی 20 میلیارد تومانی بوده و مشخص نیست چه زمانی فرایند پذیرش در فرابورس را به اتمام و سهام آن عرضه اولیه خواهد شد.

ذوب روی اصفهان در تیر 77 با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر و توسعه صادرات غیر نفتی در جوار شرکت باما تاسیس شده و در این کارخانه کنسانتره روی با روش هیدرومتالوژی ابتدا به ورق و سپس به شمش روی تبدیل شده و عمدتا" به خارج از کشور صادر می شود.

ظرفیت تولید این کارخانه با برخورداری از 150 نیروی انسانی و پس از اجرای طرح توسعه 15000 تن در سال اعلام شده است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها