• کد خبر: ۲۴۵۴۷
  • تعداد بازدید: ۱۷۵

برنامه افزایش سرمایه ۱۵۴ درصدی زیرمجموعه ایران خودرو از سود و آورده

شرکت قطعات اتومبیل ایران یکی از زیرمجموعه های غیر مستقیم ایران خودرو برنامه افزایش سرمایه ۱۵۴ درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از بورس پرس، شرکت قطعات اتومبیل ایران که با سرمایه 65 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد و یکی از زیرمجموعه های غیر مستقیم ایران خودرو بشمار می رود، از برنامه افزایش سرمایه خبر داد اما تغییری در بهبود قیمت سهام و صف فروش 2.7 میلیونی رخ نداد.

"ختوقا" اعلام کرد در نظر دارد سرمایه فعلی را از دو محل سود انباشته و مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی با 154 درصد افزایش به 165 میلیارد تومان برساند تا قادر به مشارکت در افزایش سرمایه و تامین سهم سرمایه ناشی از افزایش سرمایه شرکتهای گروه ، اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش و بهبودجریان سودآوری ، جبران مخارج و تامین سرمایه پروژه های مصوب شرکت های گروه باشد.

در ترکیب سهامداری این شرکت ، سرمایه گذاری سمند با ماکلیت 59.4 درصدی حضور دارد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است

تیری آمیانی،نماینده حزب ملی فرانسه از سوء‌استفاده ابزاری آمریکا از دلار به شدت انتقاد کرد و گفت: هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد، خوب است، چراکه دلار به یک اسلحه اقتصادی و سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است و این کشور به خود حق می‌دهد که هر جا دلار استفاده شد، دخالت کند.
نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها