• کد خبر: ۲۴۵۴۸
  • تعداد بازدید: ۱۵۲

وعده جدید مدیرعامل سایپا به عرضه محصول جدید و اصلاح قیمت ها

مدیرعامل سایپا که با زمزمه تغییر از سوی وزیر صنعت روبرو شده ، به عرضه محصول جدید رهام و تغییر قیمت‌ها به محض اصلاح قیمت‌ها توسط نهاد مرجع وعده داد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، قاسم جهرودی که اخیرا" با زمزمه تغییر توسط وزیر صنعت روبرو شده ، به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: خودروی رهام محصول جدید سایپا است که بزودی وارد بازار می‌شود.

وی افزود: باتوجه به تحریم‌ها سرعت تولید در تامین بعضی قطعات گرفته شد که خوشبختانه این مشکلات برطرف شده و محصول جدید به زودی به محصولات موجود در بازار اضافه شده و مردم می‌توانند از امکانات این محصول استفاده کنند.

این مدیر با اشاره به معرفی بخشی از محصولات سایپا تا پایان سال ادامه داد: مذاکراتی با قطب‌های خودرو سازی جهان شده که می‌توانیم در آینده نه چندان دور این محصولات را داخلی سازی و به مجموعه‌های خودرو اضافه کنیم.

جهرودی با اشاره به اقدام سایپا برای کاهش قیمت‌ها ، گفت: در چندماه گذشته افزایش قیمت‌های حامل تولید بر قیمت خودرو‌ها تاثیر بسزایی داشته و به محض اصلاح قیمت‌ها توسط شورای حمایت از مصرف کننده و تولید کننده نسبت به تغییر قیمت‌ها اقدام می‌کنیم.


نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها