• کد خبر: ۲۴۵۵۶
  • تعداد بازدید: ۲۹۴

آینده مبهم برای چهار وزارتخانه

شنیده ها حاکی از آن است که گزینه های وزارت امور اقتصادی و دارایی، کار و رفاه اجتماعی در حال نهایی شدن است.همچنین اخباری از جابجایی وزیر صنعت نیز به گوش می رسد.

بیش از یک ماه است که دو وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و وزارت امور اقتصادی و دارایی با سرپرست مدیریت می شوند و بعد از رای عدم اعتماد نمایندگان ملت به وزاری پیشین، دولت هنوز گزینه ای معرفی نکرده است. همین امر، گمانه زنی ها را برای افرادی که قرار است تصدی این پست ها را بر عهده بگیرند، هر روز افزایش می دهد.

به گزارش عصرمالی، این در حالی است که وزرای دیگری هم در صف استیضاح هستند و گلایه هایی نسبت به عملکرد آنها وجود دارد. یکی از این وزرا، وزیر صنعت، معدن و تجارت است که تصمیمات چالشی او از ابتدای دولت تا کنون  انتقادهای زیادی را به همراه داشته است.

حال اما شنیده ها حاکی از آن است که احتمال دارد وی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت کار نقل مکان کند تا با خروج وی از وزارت صنعت، احتمالا رضا ویسه سکان این وزارتخانه را در دست بگیرد.

 

 

وزارت راه و شهرسازی

 

یکی دیگر از وزرایی که بارها و بارها مورد سوال از نمایندگان مجلس قرار گرفته است، عباس آخوندی است. حال شنیده ها حاکی از آن است که این بار، احتمال کناره گیری وی بسیار جدی است.

 علیرضا رزم حسینی، استاندار پیشین کرمان از گزینه های احتمالی برای تصدی پست وزارت مسکن است علی اکبر حاج محمدی دیگر گزینه ای است که بیش از دیگران نامش برای حضور در وزرات راه و شهرسازی مطرح است.

 

وزارت امور اقتصادی و دارایی

 

 

به دنبال عدم رای نمایندگان مجلس به مسعود کرباسیان  در اوایل شهریورماه، رحمت الله اکرمی سرپرستی این وزارتخانه را به عهده گرفت. حالا چند روزی است که در محافل، فرهاد دژپسند، گزینه محتمل برای وزیر امور اقتصادی و دارایی است همچنین نام شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز از مدت ها قبل برای سکانداری وزارت اقتصاد مطرح بود، اما هنوز هیچ خبر رسمی در این خصوص مطرح نشده است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است

تیری آمیانی،نماینده حزب ملی فرانسه از سوء‌استفاده ابزاری آمریکا از دلار به شدت انتقاد کرد و گفت: هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد، خوب است، چراکه دلار به یک اسلحه اقتصادی و سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است و این کشور به خود حق می‌دهد که هر جا دلار استفاده شد، دخالت کند.
نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها