• کد خبر: ۲۴۹۲۱
  • تعداد بازدید: ۲۲۵
صبحانه با طعم تحلیل؛

زمانی اعلامی تحریم ها ، حالت صوری دارد/ روند قیمتی سهام صعودی است

به تدریج از ترس و واهمه فعالان بازار نسبت به موعد 13 آبان و آغاز فاز دوم تحریمها کاسته می شود و مردم نگرانی خاص و حادی از این قضیه ندارند. به علاوه ، این موعد و زمان تعیین شده، بیشتر جنبه نمادین و صوری دارد چرا که پیشتر از اینها تحریم ها آغاز شده است.

با تایید صلاحیت چهار وزیر کابینه، همچنین تاکید رییس جمهوری و وزیر منتخب اقتصاد و دارایی بر لزوم هدایت نقدینگی به بازار سرمایه، فضای اقتصادی و همچنین فضای حاکم بر بازار سرمایه با امنیت بیشتری به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش عصرمالی، دیروز هم  شاهد واکنش مثبت فعالان بازار به این امر بودیم به طوری که قیمت ها و شاخص ها در روندی افزایشی قرار گرفت. از طرفی بازار طی چند هفته گذشته به قدر کافی اصلاح و استراحت کرده بود، که اینک مستعد رشد و جبران باشد. خوشبختانه به تدریج از ترس و واهمه فعالان بازار نسبت به موعد 13 آبان و آغاز فاز دوم تحریمها کاسته می شود و مردم نگرانی خاص و حادی از این قضیه ندارند. به علاوه ، این موعد و زمان تعیین شده، بیشتر جنبه نمادین و صوری دارد چرا که پیشتر از اینها تحریم ها آغاز شده است. به هرحال طیف وسیعی از فعالان بازار، اوضاع بورس را طی روزهای آینده مساعد و رو به رشد می بینند و انتظار ریزش  و افت قیمت ها را ندارند.

 

 

 

 

 

 

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها