• کد خبر: ۲۶۶۰۱
  • تعداد بازدید: ۹۷۷

در سال 2019 در بورس آمریکا سرمایه‌گذاری نکنید

بانک مورگان استنلی آمریکا با اعلام پایان دوره صف فروش در بازارهای نوظهور به عدم سرمایه گذاری در بورس آمریکا طی سال ۲۰۱۹ هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از راشاتودی، بانک مورگان استنلی آمریکا هشدار داد نباید در سال 2019 در بورس آمریکا سرمایه‌گذاری کرد. اگرچه در سال 2018 بازارهای نو ظهور روزهای سختی را گذارند اما برای سال جدید آماده رشد هستند .

سال 2019 برای بازارهای نوظهور در جهان، سال گذار از حالت پایین‌تر از ارزش واقعی به بالاتر از ارزش واقعی پیش‌بینی می شود و بورس‌های آمریکا هم شاهد کاهش ارزش خواهند بود. پیش بینی می شود دوره‌ صف‌های فروش در بازارهای نوظهور جهان پایان یافته و نشانه‌های مثبتی بروز کند.

در سال 2018 بسیاری از سرمایه‌گذاران از بازارهای نوظهور خارج شده و به دلیل افزایش سوددهی اوراق سهام در آمریکا اقدام به خرید دارایی‌های آمریکایی کردند. این روند تغییر خواهد کرد چرا که در سال 2019 عملکرد بازارهای نوپدید از عملکرد بازارهای کشورهای توسعه یافته بهتر خواهد بود.

البته بورس‌های کشورهای برزیل، تایلند، اندونزی، هند،‌پرو و لهستان در میان بازارهای نوظهور به ارزشی بیش از ارزش واقعی رسیده اما در مکزیک، فیلیپین، کلمبیا، امارات و یونان ارزش بازارها پایین‌تر از ارزش واقعی آنهاست.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها