• کد خبر: ۲۶۶۱۷
  • تعداد بازدید: ۴۳۲

فروش سهام پالایشگاه‌ها به بخش خصوصی مورد انتقاد مجلس قرار گرفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هزار و یک حرف و حدیث به دنبال فروش سهام پالایشگاه‌ها وجود دارد، گفت: بخش جدیدی با عنوان خصوصی ایجاد نشده است.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، هدایت‌الله خادمی به خانه ملت گفت: متاسفانه بخش خصوصی به معنای واقعی در حوزه انرژی ایجاد نشده چراکه صرفا تعدادی از پالایشگاه‌های دولتی واگذار شده‌اند که این واگذاری در بسیاری از موارد به سهامداران بانک‌ها، وزارتخانه‌ها و صندوق‌های بازنشستگی دولتی بوده است.

وی افزود: هزار و یک حرف و حدیث به دنبال همین واگذاری‌ها وجود دارد بنابراین بخش جدیدی با عنوان خصوصی ایجاد نشده است.زمانی می‌توان گفت بخش خصوصی به معنای واقعی ایجاد شده که به جای واگذاری پتروشیمی‌های راه افتاده، این بخش بتواند شرکت‌های متعدد پتروشیمی را ایجاد کرده و در این حوزه فعال باشد، در واقع گاز و نفت را دریافت و به محصولات دیگر تبدیل کند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است

تیری آمیانی،نماینده حزب ملی فرانسه از سوء‌استفاده ابزاری آمریکا از دلار به شدت انتقاد کرد و گفت: هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد، خوب است، چراکه دلار به یک اسلحه اقتصادی و سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است و این کشور به خود حق می‌دهد که هر جا دلار استفاده شد، دخالت کند.
نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها