• کد خبر: ۲۶۶۲۳
  • تعداد بازدید: ۱۴۲

رای مجمع تشخیص به قانون مبارزه با پولشویی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در رویدادی مثبت برای بورس از تایید نهایی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی با انجام اصلاحاتی خبر داد و گفت: این لایحه به رییس مجلس برای ابلاغ ارسال می شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، غلامرضا مصباحی مقدم رویدادی مثبت برای بورس از تایید نهایی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی با انجام اصلاحاتی خبر داد و به ایرنا گفت: این لایحه به رییس مجلس برای ابلاغ ارسال می شود.

وی ادامه داد: علی لاریجانی و الهیار ملکشاهی رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از طرف مجلس و فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهوری به نمایندگی از دولت در این جلسه حضور داشتند.

بنابراین گزارش،لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی که به پیشنهاد وزارت اقتصاد در جلسه 17 آبان 96 هیأت وزیران به تصویب رسیده بود، پس از تصویب در مجلس به شورای نگهبان ارسال شد که این شورا نیز پس از بررسی لایحه و ارائه ایرادات، آن را به مجلس اعاده داد و مجلس هم با اصرار بر موضع آن را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است

تیری آمیانی،نماینده حزب ملی فرانسه از سوء‌استفاده ابزاری آمریکا از دلار به شدت انتقاد کرد و گفت: هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد، خوب است، چراکه دلار به یک اسلحه اقتصادی و سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است و این کشور به خود حق می‌دهد که هر جا دلار استفاده شد، دخالت کند.
نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها