• کد خبر: ۲۶۶۵۸
  • تعداد بازدید: ۵۳۶

مردم نگران تامین لبنیات و مواد پروتئینی نباشند

رییس جمهور با بیان اینکه بخش مهمی از مواد غذایی قاچاق می شود، گفت: مردم نباید نگران تامین لبنیات و مواد پروتئینی باشند،اصلاح الگوی مصرف گوشت و ارتقای سهم آبزیان ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از اقتصاد آنلاین، حسن روحانی در دیدار با وزیر و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی گفت: حرکت به سمت خودکفایی در نهاده های کشاورزی و دامی و حفظ همزمان قدرت خرید مردم و صرفه تولیدات کشاورزی ضروری است.

وی با اشاره به اینکه شرایط بارشی سال جاری بهتر از سال های اخیر است،افزود: تامین امنیت خاطر فعالان بخش کشاورزی وظیفه دولت است.دانشگاه و بخش کشاورزی نیز باید با اولویت دادن به نیازهای مردم متصل باشند. به رغم افرایش سالانه جمعیت و نیازهای غذایی با محدودیت های آبی و خاکی مواجه ایم.صدور مجوزهای نادرست، ذخائر زیر زمینی آب را بسیار تهدید کرده است.باید سالانه بر سطوح جنگلی بیفزاییم.

روحانی با بیان اینکه بخش مهمی بخش مهمی از مواد غذایی قاچاق می شود و تولیدات کشاورزی و باغی می تواند به روش دیم باشد ، ادامه داد: مردم نباید نگران تامین لبنیات و مواد گوشتی و پروتئینی باشند. اصلاح الگوی مصرف گوشت و ارتقای سهم آبزیان ضروری است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است

تیری آمیانی،نماینده حزب ملی فرانسه از سوء‌استفاده ابزاری آمریکا از دلار به شدت انتقاد کرد و گفت: هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد، خوب است، چراکه دلار به یک اسلحه اقتصادی و سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است و این کشور به خود حق می‌دهد که هر جا دلار استفاده شد، دخالت کند.
نماینده حزب ملی فرانسه:هر چیزی که به سلطه‌گری دلار پایان دهد،خوب است!/دلار به اسلحه اقتصادی آمریکا تبدیل شده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها