• کد خبر: ۲۷۳۲۸
  • تعداد بازدید: ۱۷۹

مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران برگزار شد

مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی علاوه بر توزیع ۱۱ تومان سود برای هر سهم با افزایش سرمایه ۳۹ درصدی نیز موافقت شد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، صبح دیروز دو مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران که پرجمعیت ترین شرکت بورس محسوب می شود در خانه معلم با حضور 60.8 درصدی سهامداران برگزار شد.

دراین مجمع پس از قرائت گزارش هیات مدیره برای سال مالی منتهی به شهریور 97 و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت،صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 858 ریال سود محقق شده هر سهم 110 ریال معادل 12 درصد برای هر سهم توزیع شود.

براین اساس،سهامداران حقیقی می توانند از 18 بهمن ماه با در دست داشتن برگه سهام و کارت ملی به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده تا سود سهام را دریافت کنند. سهامداران حقوقی نیر می توانند درخواست مکتوب را از تاریخ مذکور به همراه شماره حساب به شرکت اعلام کنند تا در مهلت قانونی نسبت به پرداخت اقدام شود.

همچنین در مجمع فوق العاده با افزایش سرمایه 39 درصدی از محل سود انباشته موافقت شد تا سرمایه "وتوصا" از 190 به 265 میلیارد تومان برسد.این درحالی است که سازمان بورس مجوز افزایش 42 درصدی به این شرکت داده بود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها