• پ
  • / بازار کالا
  • سه‌شنبه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱    ۱۰:۳۵
  • کد خبر: ۲۸۱۱۰
  • تعداد بازدید: ۹۲

سال آینده قیمت های بازار خوردرو با روند نزولی همراه است

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌ داران با اعلام آخرین وضعیت بازار خودرو، پیش بینی کرد سال آینده قیمت ها با روند نزولی همراه شود.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، سعید موتمنی درخصوص وضعیت بازار خودرو به ایلنا گفت: اصلا وضعیت خوبی در بازار نداریم و رکود کامل حاکم شده است. با توجه به فروکش کردن هیجانات و افزایش عرضه نسبت به تقاضا شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو هستیم.

وی ادامه داد: عرضه خودرو نسبت به ماه گذشته بیشتر شده و پیش‌بینی می‌شود ماه آینده نیز این افزایش ادامه پیدا کند. فروکش کردن هیجانات که باعث شده بود برخی افراد عادی وارد بازار شوند و اقدام به خرید خودرو به بهانه گرانتر شدن آن در آینده کنند باعث شده  تقاضایی در بازار نباشد و شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم .

این مقام مسئول افزود: بارها اعلام کردیم اگر خودروسازها تولیدات را به بازار عرضه کنند قیمت خودرو این‌قدر افزایش پیدا نمی‌کند.

موتمنی توضیح داد: قیمت خودروی پراید هیچ موقع 50 میلیون نبوده و این رفتارهای هیجانی باعث شد .باید منتظر این باشیم در سال آینده قیمت‌ها کاهش پیدا کند و کسانی که به هوای گران‌تر شدن خودرو و سودهای چندمیلیونی اقدام به ثبت‌نام و یا خرید کرده‌اند با ضرر مواجه شوند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها