• کد خبر: ۲۸۱۲۴
  • تعداد بازدید: ۹۷

معرفی مدیر جدید شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات

مدیرعامل جوان و خوشنام بورس بعد از حدود ۷ سال از کارگزاری بانک توسعه صادرات رفت و مدیر جدید این شرکت وابسته به بانک معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، آخرین تحولات مدیریتی در صنعت کارگزاری نشان می دهد رضا علوی که از کارگزاران جوان و خوشنام این حوزه بود ، بعد از بیش از 7 سال از مدیرعاملی کارگزاری بانک توسعه صادرات کناره گیری کرد تا محمد ثریانژاد به عنوان مدیر جدید این شرکت وابسته به بانک معرفی شود.

ثریانژاد هم از دو سال پیش تا اواخر مهر سال اری مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن و سپس سرپرست کارگزاری باهنر بود. وی همچنین دارای سابقه مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری بانک صنعت و معدن، رئیس هیات مدیره سرمایه گذاری ایران و فرانسه و مدیرعامل شرکت نواندیشان دنیای اقتصاد ( هر دو شرکت از زیرمجموعه های بانک و سرمایه گذاری صنعت و معدن ) است.

براساس این گزارش، کسب همه مجوزهای سازمان، حضور در 20 کارگزار برتر بورس، افزایش سرمایه از 5 به 20 میلیارد تومان، راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری با بازدهی مناسب، عضویت در هیات مدیره کانون کارگزاران بورس و... از جمله اقدامات علوی در کارگزاری بانک توسعه صادرات بود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها