• کد خبر: ۲۸۱۳۰
  • تعداد بازدید: ۷۹

پیشنهاد و وعده ۹ ماهه پارس خودرو به مشتریان

پارس خودرو درخصوص طرح پیشنهادی الحاقیه قرارداد اعلام کرد: مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات خانواده رنو باید ۹ ماه دیگر منتظر بمانند.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، پارس خودرو طی اطلاعیه ای که در 30 بهمن ماه برای مشتریان محصولات رنو صادر کرد 4 پیشنهاد برای خریداران خودروهای ساندرو اتومات و دنده‌ای که هنوز محصولات را تحویل نگرفته‌ و تاکنون دعوت‌نامه تکمیل وجه مابه‌التفاوت برای آنها صادر نشده شامل طرح های پیشنهادی انصراف، تبدیل مدل خودرو، الحاقیه قرارداد و خرید انصرافی اعلام کرد.

در طرح پیشنهادی تبدیل مدل خودرو سه روش برای تبدیل خودروهای ثبت نامی مطرح شده که مشتریان می‌توانند طبق آن نسبت به تبدیل خودروها اقدام کنند.

پارس خودرو در بند طرح پیشنهادی الحاقیه قرارداد اعلام کرده مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات رنو و ادامه سود مشارکت و جریمه تأخیر طبق قرارداد(مجموعاً27 درصد) و محاسبه قیمت قدیم می‌توانند نسبت به امضاء الحاقیه قرارداد اقدام کنند.اما نکته جالب در این الحاقیه فرصت 9 ماهه برای تولید مجدد این خودروها است به نحوی که مشتری با امضاء آن باید 9 ماه دیگر برای تولید احتمالی ساندرو  انتظار بکشد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها