• کد خبر: ۲۸۴۳۹
  • تعداد بازدید: ۷۹۴
معاون دفتر ابنیه فنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیش بینی کرد؛

خسارت ۲۱۰۰ میلیاردی سیل به راه‌ها و ابنیه کشور

معاون دفتر ابنیه فنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیش‌بینی کرد سیل چند روز اخیر ۲۱۰۰ میلیارد تومان به راه‌ها و ابنیه کشور خسارت وارد کند.


به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ محمد راشد مدرس گرجی اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که با احتساب بارش‌های دو روز اخیر و روزهای باقیمانده از بارش، میزان خسارات به 2100 میلیاردتومان برسد.

وی درباره میزان خسارات به راه ها و ابنیه را به استان های سیل زده افزود: در ایلام، مجموعا 25 میلیارد تومان خسارت به 102 کیلومتر راه و 395 دستگاه پل وارد آمده است.  70 تا 80 درصد راه‌ها و پل‌های روستایی استان از سیل خسارت عمده دیده اند.

وی ادامه داد: در کردستان 23 میلیارد تومان خسارت به 99 کیلومتر راه و 201 دستگاه پل، در کرمانشاه 148 میلیارد تومان خسارت به 367 کیلومتر راه و 182 دستگاه پل، در خراسان شمالی 129 میلیارد تومان خسارت به 1353 کیلومتر راه و 378 دستگاه پل و ابنیه فنی و در چهار محال و بختیاری 54 میلیارد تومان خسارت به 233 کیلومتر راه و 55 دستگاه پل وارد آمده است.

لازم به ذکر است معاون دفتر ابنیه فنی سازمان راهداری هیچ اشاره به خسارت وارد شده به راه ها و ابنیه استان لرستان نکرده است.
منبع:تسنیم
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها